Autor Wątek: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?  (Przeczytany 160219 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 898
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #150 dnia: 27.02.2021, 19:02 »
Mnie wczoraj zaszczepili Astrą "Zenka". Nocka z głowy - objawy grypowe. Dzisiaj powoli dochodzę do siebie.
;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #151 dnia: 27.02.2021, 20:13 »
No ładnie... 😬
Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #152 dnia: 27.02.2021, 20:33 »
A ja tak trochę z innej strony o koronie: Moja kuzynka jest pielęgniarką w jednym z wrocławskich szpitali. Ostatnio opowiadała, że dostała premie za walkę z wirusem za jakiś tam dłuższy okres: CAŁE 36 GROSZY ! W tym samym czasie lekarze z tego szpitala dostali średnio po 10k...  Wiem, że brzmi absurdalnie, ale taka smutna prawda o polskiej służbie zdrowia.

Swoją drogą to u mnie dziś rano 38,5 stopnia, nawet nie pojechałem do wędkarskiego mimo że cały tydzień na to czekałem :'( ale już w zasadzie git. więc chyba nie korona ;)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #153 dnia: 27.02.2021, 20:40 »
E-mario mnie jak zaszczepili Astrą miałem takie objawy jak Ty ale po 2 dniach przeszło. Natomiast kilka osób z pracy widziało już światełko w tunelu tak ich ta szczepionka przemęczyła.

Bombay

  • Gość
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #154 dnia: 27.02.2021, 20:44 »
E-mario mnie jak zaszczepili Astrą miałem takie objawy jak Ty ale po 2 dniach przeszło. Natomiast kilka osób z pracy widziało już światełko w tunelu tak ich ta szczepionka przemęczyła.
Moja koleżanka szczepiła się z racji wykonywania zawodu nauczyciela i co się okazało że 4 czy 5 koleżanek i kolegów po fachu poszło na L4 bo tak ciężko to przeszli :D :D ;D strach pomyśleć co zrobili by gdyby ich dopadła faktycznie ta choroba.

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #155 dnia: 27.02.2021, 20:51 »
My właśnie też z tej racji, a do tego byłem 2 tygodnie po operacji, ale udało się że przeszedłem to lekko. Całe szczęście że szczepienia mieliśmy w piątek inaczej na 2 dni szkoła byłaby do zamknięcia. A co do covida to w innej blisko szkole jest ognisko. Masakra co ludziom robi, uczniowie na szczęście lekko lub nic ale nauczyciele po 2 tygodnie jak kłody leżą.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 049
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #156 dnia: 27.02.2021, 20:54 »
E-mario mnie jak zaszczepili Astrą miałem takie objawy jak Ty ale po 2 dniach przeszło. Natomiast kilka osób z pracy widziało już światełko w tunelu tak ich ta szczepionka przemęczyła.

Szkoda słów.... światełko w tunelu....
Maciek

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #157 dnia: 27.02.2021, 21:02 »
Słuchajcie jedni z pracy przechodzi lżej inni ciężej ale nikt nie żałuje. Na szczepienie się nie umiera a na covida tak. Kilka osób że znajomych już zabrał teraz facet zdrowy w wieku 50 lat walczy o życie bo covid mu udar sprezentował. To nie czas na głupoty mamy co mamy może Astra nie jest genialna ale tylko ją na razie szczepią.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #158 dnia: 27.02.2021, 21:11 »
U żony w szpitalu wszyscy już po drugiej dawce szczepionki Pfizera. Większość jak nie po pierwszej to po drugiej dawce wypadała z obiegu na jeden dzień, szpital jakoś nie przestał funkcjonować. Nie trąbiono o tym tak, jak w przypadku nauczycieli. Widocznie medycy to twardszy materiał, niż nauczyciele.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 908
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #159 dnia: 27.02.2021, 21:36 »
Mam szczepienie w poniedziałek :)
Zbyszek

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #160 dnia: 27.02.2021, 21:40 »
Nie kolego to całkiem inne szczepionki i proszę nie oskarżaj ludzi ponieważ panie z przedszkola przyszły w poniedziałek do pracy mimo że czuły się jak kupa g.... Ponieważ trzeba było te dzieci zaopiekować. Mam babcię ponad 80 zaszczepili ja Pfizerem to nawet nie zauważyła Astra niestety gorzej męczy.

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #161 dnia: 27.02.2021, 21:42 »
Na szczepienie się nie umiera

Niestety mam inne zdanie

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #162 dnia: 27.02.2021, 22:01 »
Z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi nie jest tak różowo jak przedstawiają to w TV, ale jak trochę poszukać to na rządowej stronie jest wszystko
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne



Różnica w niepożądanych odczynach poszczepiennych podanych w liczbie całkowitej a liczbą lekkich powikłań to 511 osób. Czyli wychodzi na to że 511 osób miało do tej pory ciężkie reakcji po szczepionce na covid, ile zmarło nie wiemy bo tego pewnie nam nie podadzą i napiszą że "nie da się udowodnić  że zgon zaszczepionego miał jakiś związek ze szczepionką na covid 19 " mimo tego że osoba przed szczepionką czuła się dobrze a kilka godzin po zapadła w śpiączkę i zmarła bo i takie przypadki były niestety.
Paweł

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #163 dnia: 27.02.2021, 22:05 »
Z własnej woli godzić się na wstrzyknięcie czegoś po czym jest taka reakcja jak opisujecie? Do tego tak naprawdę nie wiadomo jakie mogą być skutki uboczne w przyszłości. Nie, dziękuję.

Bombay

  • Gość
Odp: Mam koronawirusa. Kto z Was przez to przechodził?
« Odpowiedź #164 dnia: 27.02.2021, 22:06 »
Cytuj
Mam babcię ponad 80 zaszczepili ja Pfizerem to nawet nie zauważyła Astra niestety gorzej męczy.
Od 5 lat szczepie sie na grypę od trzech lat chyba ta sama i za każdym razem po dwóch tygodniach mam ciężki dzień jakby się szykowało na grubo ale 2-3 gripexy i żyje.
Mam znajomych i w rodzinie już zaszczepionych na covid i nikt nie potrzebował zwolnienia lekarskiego. To parodia zeraz wyjdzie na to, że nauczyciele to najbardziej schorowana grupa pracowników przed górnikami zaraz po przecownikach elektroni jądrowej w Czarnobylu.
Naprawdę nie przesadzajmy, ręką boli, jest jakieś 37.2 na termometrze to nie choroba ani nic z czym się nie da żyć.

Prosty przykład że jednym wolno więcej innym mniej... >:O