Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zakupy / Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marko27 dnia Dzisiaj o 22:00 »
2
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia Dzisiaj o 21:40 »
W jaki sposób nawijales żyłkę? Żyłka kręciła się wokół własnej osi?
Wsadzam szpule do wąskiego pojemnika z woda tak żeby szpula sie nie przesuwała na bok i żeby żyłka nie schodziła jednym końcem tylko. Kiedyś miałem pomocnika który trzymał żyłkę nabita na podpórkę ale akurat byłem w domu sam :P
3
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kozi dnia Dzisiaj o 21:36 »
W jaki sposób nawijales żyłkę? Żyłka kręciła się wokół własnej osi?
4
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia Dzisiaj o 21:29 »
(...) Nawinąłem sobie żyłkę matrixa 0.23mm na nie i to był zasadniczy błąd. Ta żyłka to jakieś niesamowite gówno ! Od pierwszego rzutu na obu wędkach zaczeła się skręcać... do tego stopnia że odstawienie wędki żeby nabić podajnik skutkowało całą owinięta szczytówką. I jak myślicie co się mogło stać? No oczywiście złamałem szczytówkę w opiumie... :thumbdown:

Miałem taki sam przypadek tydzień temu, też z żyłką Matrix Submerage  średnica 0,25. Na koniec łowienia owinęła się wokół szczytówki i przy rzucie ... >:(. Strasznie się skręca i owija, przed każdym rzutem muszę się upewniać czy wszystko w porządku. Kiepski produkt wypuścił Matrix...
dokładnie to jest ta sama zyłka kupiłem jej 1km i pozostale 700m wypier... do kosza
5
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Dzisiaj o 20:47 »
6
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pepe dnia Dzisiaj o 20:17 »
(...) Nawinąłem sobie żyłkę matrixa 0.23mm na nie i to był zasadniczy błąd. Ta żyłka to jakieś niesamowite gówno ! Od pierwszego rzutu na obu wędkach zaczeła się skręcać... do tego stopnia że odstawienie wędki żeby nabić podajnik skutkowało całą owinięta szczytówką. I jak myślicie co się mogło stać? No oczywiście złamałem szczytówkę w opiumie... :thumbdown:

Miałem taki sam przypadek tydzień temu, też z żyłką Matrix Submerage  średnica 0,25. Na koniec łowienia owinęła się wokół szczytówki i przy rzucie ... >:(. Strasznie się skręca i owija, przed każdym rzutem muszę się upewniać czy wszystko w porządku. Kiepski produkt wypuścił Matrix...
7
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Dzisiaj o 20:03 »
Fajny kawałek :thumbup:
8
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 19:33 »
9
Hyde Park / Odp: Co nieco nauki <^-^>
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 18:28 »
Sama woda nie przestrzega żadnych zasad...
Chętnie obejrzę :thumbup:
10
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomnick dnia Dzisiaj o 18:20 »
Strony: [1] 2 3 ... 10