Autor Wątek: Nowy rok, nowe ceny za wędkowanie na łowiskach komercyjnych  (Przeczytany 10954 razy)

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 472
  • Reputacja: 1973
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy rok, nowe ceny za wędkowanie na łowiskach komercyjnych
« Odpowiedź #120 dnia: 12.01.2021, 07:01 »
Szymek123, proszę tak więcej nie robić.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy rok, nowe ceny za wędkowanie na łowiskach komercyjnych
« Odpowiedź #121 dnia: 12.01.2021, 08:26 »
Że tak zacytuję klasyka...

"za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Wędkarski, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie zarybiajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Ryb Rzecznych żeby się uspokoić...."

Temat o cenach na komercjach w 2021, a znów dyskusja o PZW, zarybieniach, dziadostwie i całej reszcie. Czasem offtop w niektórych wątkach robi się tak duży, że jedyne co łączy pierwotny temat z zamieszczanymi później postami to język jakim posługują się dyskutujący. Ale może tylko się czepiam bo mi się nudzi w robocie :P

Od siebie powiem tylko, że cena na Maślance póki co utrzymana - widziałem na ich stronie, że zapowiada się sporo zawodów. Już w kwietniu zawody Solsky Team , mam nadzieję że Przemek przyjedzie i będzie na co popatrzeć <3
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 347
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Nowy rok, nowe ceny za wędkowanie na łowiskach komercyjnych
« Odpowiedź #122 dnia: 12.01.2021, 08:37 »
Że tak zacytuję klasyka...

"za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Wędkarski, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie zarybiajo tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Ryb Rzecznych żeby się uspokoić...."

Temat o cenach na komercjach w 2021, a znów dyskusja PZW, zarybieniach, dziadostwie i całej reszcie. Czasem offtop w niektórych wątkach robi się tak duży, że jedyne co łączy pierwotny temat z zamieszczanymi później postami to język jakim posługują się dyskutujący. Ale może tylko się czepiam bo mi się nudzi w robocie :P

Od siebie powiem tylko, że cena na Maślance póki co utrzymana - widziałem na ich stronie, że zapowiada się sporo zawodów. Już w kwietniu zawody Solsky Team , mam nadzieję że Przemek przyjedzie i będzie na co popatrzeć <3
:thumbup:
Sławek