Autor Wątek: The Legend of Tarzan - czyli gwałt na zdrowym umyśle  (Przeczytany 7300 razy)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: The Legend of Tarzan - czyli gwałt na zdrowym umyśle
« Odpowiedź #60 dnia: 15.12.2016, 17:37 »
I po filmie, nie wiem jak zacząć bo mam wiele sprzeczności w głowie. Na pewno Disney tym filmem zrobił wielki ukłon dla wyznawców GW w USA, jeśli ktoś liczy na super, super  efekty i walki Jedi, to tego nie zobaczy. Ogólnie film ok, ale mnie nie porwał, wątki znane i na pewno można iść z żoną czy dziewczyną na ten film :D Taki wojenny dramat z nutą nostalgii w wersji sci-fi.
 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: The Legend of Tarzan - czyli gwałt na zdrowym umyśle
« Odpowiedź #61 dnia: 15.12.2016, 18:30 »
Ja właśnie wróciłem...

Uff, zafundowałem sobie seans 4D, a więc oprócz 3D był ruszający się fotel, dymy, wiatry,kopnięcia w plecy (fotel kopie jak są jakieś upadki lub ciosy) a nawet... Woda, która kapała na głowę. Walki były rewelacyjne w takiej oprawie :D

A sam film. Koooźwa wreszcie! Koniec bajek dla dzieci powyżej 3 lat, wreszcie było realistycznie, krwawo, i smutno trochę. Póki co animacje twarzy Lei i Tarkina jeszcze są paskudnie sztuczne, ale to jedyny chyba minus. Świetny scenariusz i dobre kino kosmicznej akcji.

Ciekawe, że tak ładnie dopowiedziano całą historię, zbudowano jakby tło do późniejszych wydarzeń. Co prawda w oryginale plany wykradli i zapłaciło za to wielu Bothanians, ale można przymknąć oko.

Dla fanów Star Wars - najlepsza odsłona kosmicznej sagi po Powrocie Jedi. Oby trzymali się tego poziomu!
Lucjan

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: The Legend of Tarzan - czyli gwałt na zdrowym umyśle
« Odpowiedź #62 dnia: 15.12.2016, 18:32 »
A sam film. Koooźwa wreszcie! Koniec bajek dla dzieci powyżej 3 lat,

To się cieszę. Bo przy tych nowych GW to myślałem, że się porzygam.
Krwawy Michał

Purple Life Matters