Autor Wątek: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok  (Przeczytany 3545 razy)

Offline KuBxOnOff

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« dnia: 19.01.2023, 10:35 »
Hej . Od jakiś dwóch lat udaje mi się w tajemniczy sposób flipować sprzętem wędkarskim ponieważ najbardziej jak się da staram się go szanować. Wpadł mi do głowy pomysł żeby nagrywać krótkie filmiki recenzujące sprzęt, myślę że mam wystarczające pojęcie żeby zrobić to rzetelnie i podać treściwą, merytoryczną  subiektywną opinię na temat danego produktu. Nie chcę z tego zarobić tylko sam mieć swój prywatny pamiętnik, nie chcę wiązać się w żadne bycie sponsorowanym wędkarzem ani konsultantem . Sam kupując sprzęt często biorę go w ciemno. Wręcz dziś odebrałem paczkę w której była wędka do której na sklepie ani na stronie producenta nie było zbyt wiele szczegółów , można zapomnieć o podaniu średnicy przelotki startowej a nie było nawet zdjęcia poglądowego. Ale do brzegu czego potrzebuję - czy jest ktoś na forum kto prowadzi kanał na YT kto mógłby mi podpowiedzieć jak zacząć z taką działalnością , jak działać żeby zaraz się nie zniechęcić ?

Offline KuBxOnOff

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #1 dnia: 19.01.2023, 10:36 »
Zależy mi na kontakcie telefonicznym lub twarzą w twarz.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #2 dnia: 19.01.2023, 10:43 »
Skontaktuj się z Anią - Fishing Queen. Powinna Ci coś podpowiedzieć

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 423
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #3 dnia: 19.01.2023, 10:45 »
Generalnie to tu większej filozofii nie ma. Zakładasz konto na YT. Wrzucasz filmiki. Podajesz tutaj, że masz swój kanał. Ludzie zaczynają śledzić. Jak się podoba, podają dalej, łapkują. Algorytm to wychwytuje i podaje w proponowanych ludziom, co oglądają filmy wędkarskie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline KuBxOnOff

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #4 dnia: 19.01.2023, 11:01 »
Mam kilka wątpliwości i pytań które chciałbym rozwiać i potrzebuję rozmowy przez telefon

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 423
  • Reputacja: 1971
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #5 dnia: 19.01.2023, 11:02 »
Ja nie pomogę, bo nie prowadzę kanału. Ale przejrzyj listę osób w tym dziale, które mają swoje kanały. Np. Siwy. Napisz PW do wybranych. Ktoś powinien pomóc.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 241
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #6 dnia: 19.01.2023, 14:10 »
Ja w tym roku będę ruszał taki proceder, ale jako osoba, która jeszcze nie zaczęła mogę Ci powiedzieć, że jest to spora inwestycja kasy i czasu oraz dodatkowo potrzebna jest wiedza techniczna w kwestii montażu i obróbki filmów w programach do tego przeznaczonych. Ja w sprzęt zainwestowałem, kupując zeszły rok głównie na promocjach +/- 5 koła (bez promocji wyszłoby około 7). Dodatkowo potrzebna wiedza o tym jak sprzęt, który posiadasz odpowiednio ustawić. To opcja jeżeli chciałbyś wyjść ze swoimi przemyśleniami gdzieś dalej i żeby jakoś to wyglądało.

Jak chcesz sobie tylko i wyłącznie zrobić pamiętnik to kupujesz gopro zakładasz na czapkę lub klatę i robisz ;) z takiego poziomu powinieneś mieć wszystko widoczne co kija dotyczy czy innego sprzętu. Jak ustawić gopro znajdziesz na jutubie.
Plum

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Reputacja: 106
Odp: Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok
« Odpowiedź #7 dnia: 20.01.2023, 05:29 »
Hej :) Ja nagrywam Samsungiem S20, kleje w apce na telefonie i też traktuje Yt jako pamiętnik:) Do tego bezprzewodowy majk Boya wm4 i lecę :) Inwestycja nie jakaś mega. Zaczynałem bez majka, potem kupiłem przewodowy (ale trzeba na kabel uwazac), a teraz jestem na tej Boyi. Nie mam dronów, nie znam się na hiper montażu, ale nawet ktoś to ogląda i mam mega fun, więc o to chodzi. Pozdroooo.