Autor Wątek: [S] Daiwa Windcast method feeder 3,6m/80g -2szt. +szczytówki  (Przeczytany 585 razy)

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 30
Sprzedam 2szt. kijów jak w tytule, według mnie: jedna w stanie 4+(niewielkie otacie lakieru na dolniku), druga 5-(tylko za brak kompletu szczytówek). Minusem jest to że z oryginalnych szczytówek zostały dwie najmocniejsze(3oz) i jedna najdelikatniejsza(1oz). Wędki kupiłem na olx w takim stanie i nigdy ich nie użyłem. Są też plusy bo dokupiłem szczytówki od Guru A-class i Daiwa Nzon, które mają identyczną średnicę, rozstaw przelotek i długość. Dokupione szczytówki to:
Guru A-class 1,5oz -2szt.
Guru A-cass 1oz -2szt.
Guru A-class 0,75oz -1szt. Daiwa NZON -0,75 -1szt.
Także dodatkowo jest 6szt. nowych szczytówek.
Kijów raczej tu nie trzeba przedstawiać. Lekkie kije o parabolicznej akcji w 3-składzie dające mnóstwo frajdy z holu, uzbrojone w szczytówki 0,75 oz, będa swietnie się spisywać przy klasyku chociażby  do łowienia trudnych leszczy dzięki miękkiej akcji. Kilka lat temu jak te kije pojawiły się na rynku kupiłem taki i wyholowałem nim masę róznych ryb od leszczy do dużych ponad 10 kg karpi. Wędka pieknie pracuje juz pod rybą od kilograma. Sprzedałem taką wędkę i żałowałem, potem pojawiły się dwie na olx i od razu z sentymentu kupiłem bo teraz już się takich kijów nie robi, wszystko o podobnych parametrach musi mieć zapas mocy w dolniku i wcale nie daje frajdy z holu mniejszych ryb. Nakupowałem sporo starych feederów Daiwa i Shimano i widzę że nawet nie ma czasu ich użyć dlatego część chce posprzedawać. Kije są w bardzo dobrym stanie, jeden ma jakieś tam drobne ślady użycia, drugi jest jak nowy bo jeżdził jako zapas. Złacza są w bardzo dobrym stanie, lakier i przelotki też, uchwyty również. Chciałbym za taki komplet 650zł lub ewentualnie zamienię za wyższej klasy delikatny kijek do "klasyka" 3,3m do 30-40g. Nie interesuje mnie sprzedaż oddzielnie. Tylko cały komplet

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 30
Odp: [S] Daiwa Windcast method feeder 3,6m/80g -2szt. +szczytówki
« Odpowiedź #1 dnia: 12.03.2024, 20:01 »
Zainteresowanych zapraszam na priv. Chętnie podeślę więcej zdjęć na maila, bo szlak mnie trafia jak teraz mam każde zdjęcie przerabiać na gorszą jakość żeby dodać załącznik.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 338
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: [S] Daiwa Windcast method feeder 3,6m/80g -2szt. +szczytówki
« Odpowiedź #2 dnia: 12.03.2024, 20:54 »
Użyj tego hostingu do zdjęć

https://postimages.org/
Dzierżno uzależnia

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 097
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Free connections, expand your social circle
« Odpowiedź #3 dnia: 14.03.2024, 01:25 »
Ostatnia wypowiedź do usunięcia - prowadzi do jakiegoś szajsu. Link w stopce tak samo. Chyba boty przejęły stare konto - pewnie po ostatnim wycieku danych z FB (właściciel używał wszędzie tego samego loginu i hasła).
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 30
Odp: [S] Daiwa Windcast method feeder 3,6m/80g -2szt. +szczytówki
« Odpowiedź #4 dnia: 14.03.2024, 10:12 »
Prośba do admina żeby to poprawił.