Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 14:44 »
Majowe zatowarowanie wędkarsko-biwakowe 8)













2
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szpadel dnia Dzisiaj o 14:35 »
Właśnie jadę w czwartek na Baga i może mnie nie zjedzą ;D Gorzej, że się całkowicie odzwyczaiłem od meszek i komarów ;D
3
Zanęty / Odp: Atraktor/dip własnej produkcji - robimy 'killera'
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ben dnia Dzisiaj o 14:13 »





no nie bardzo ;)

Wiesz Majki, z chemii miałem zawsze 3= ;) A tak na poważnie w/g mojej wiedzy możesz użyć jednego lub drugiego, efekt będzie ten sam.
4
Zanęty / Odp: Atraktor/dip własnej produkcji - robimy 'killera'
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majki dnia Dzisiaj o 13:47 »





no nie bardzo ;)
5
Recenzje sklepów / Odp: Sklep Miętus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 13:12 »
A przy okazji - Miętus ma często ciekawe promocje i niektóre produkty są dużo tańsze niż w internetach :), np. sygnalizator Fox Micron MX za 315zł:

https://www.sklep-mietus.pl/sygnalizatory-pojedyncze/22503-sygnalizator-fox-micron-mx-5056212125296.html?search_query=Fox%20mx&fast_search=fs
6
Recenzje sklepów / Odp: Sklep Miętus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 13:10 »
Też ostatnio robiłem zakupy bezpośrednio przez sklep internetowy, bo mają niższe ceny w porównaniu z ich ofertą na allegro. Kupiłem ostatnio stół biwakowy i był tańszy o kilka dych niż na serwisie aukcyjnym, a tak poza tym już wiele razy składałem zamówienia u nich na allegro i nigdy nie było kłopotów. Z resztą chyba nie narzekają na brak klientów, bo już drugi raz z rzędu mam od nich wiadomość o opóźnieniu wysyłki z powodu dużej ilości zamówień :),
7
Recenzje sklepów / Odp: Sklep Miętus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michał N. dnia Dzisiaj o 13:04 »
Dla mnie ''Miętus'' to wzór. Dużo u nich zamawiam,dużo oddaję. Obsługa rewelacja.
8
Zakupy / Odp: Aliexpress, czyli towar prosto z Chin za bezcen
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Papi_feeder dnia Dzisiaj o 12:53 »
Przyszła do mnie dzisiaj daiwa legalis 3000c do pickera 2.7m. Zaplacilem 223 zl. Kręcioł z dokumentacją dobrze zapakowany, kręci bardzo fajnie, nic nie szumi nie stuka... zdaje się, że zaryzykuję z fuego 4000c 😉 a i plecionja jof niebieska 8 splotwa 0.08. Wygląda bardzo dobrze.

edit. plecionka to jof 0,8 czyli 0.147 15 lb.
9
Recenzje sklepów / Odp: Sklep Miętus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maki dnia Dzisiaj o 12:29 »
Zamawiałem u nich krzesło i namiot.
Wszystko ok. Lubię ten sklep.
10
Recenzje sklepów / Odp: Sklep Miętus
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ledi12 dnia Dzisiaj o 12:06 »
Od jakiegoś czasu większość zakupów karpiowych robię właśnie tutaj ze względu na bardzo fajne rabaty i rynkowo najniższe ceny na większość interesujących mnie produktów. Zawsze szybka i bez problemowa dostawa. Paczki dobrze zapakowane.

Ostatnio zdarzyło się, że musiałem zwrócić pokrowiec na wędki. Tutaj również bez problemowo. Nawet zadzwoniono do mnie i poinformowano, że pieniądze zostały zwrócone. Bardzo grzeczna i uprzejma obsługa.

Dla mnie 10/10 :)
Strony: [1] 2 3 ... 10