Autor Wątek: Dane finansowe koła PZW  (Przeczytany 5417 razy)

Offline Pawel61

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 5
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #30 dnia: 02.12.2021, 20:40 »
Jasne że będę ,nie jest moim zamiarem robienia zadymy w kole lecz o przejżystość , zamierzam upublicznić niewygodne dane na forum.Prezes to mściwy i cwany gość spodziewam się sporych kłòd
pod nogi.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #31 dnia: 02.12.2021, 20:50 »
Pamietaj że jesteś teraz wraz z pozostałymi członkami Komisji rewizyjnej niezaleznym ciałem i jesli bedziesz tylko chciał ( róznie to była w kołach ) to będzie wiedział o wszelkich sprawach finansowych w kole.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Pawel61

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 5
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #32 dnia: 02.12.2021, 21:19 »
Pamietaj że jesteś teraz wraz z pozostałymi członkami Komisji rewizyjnej niezaleznym ciałem i jesli bedziesz tylko chciał ( róznie to była w kołach ) to będzie wiedział o wszelkich sprawach finansowych w kole.
.     Taka wiedza o spawach finansowych  koła moim zdaniem powinna być dostępna każdemu wędkarzowi .

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #33 dnia: 02.12.2021, 21:20 »
Pamietaj że jesteś teraz wraz z pozostałymi członkami Komisji rewizyjnej niezaleznym ciałem i jesli bedziesz tylko chciał ( róznie to była w kołach ) to będzie wiedział o wszelkich sprawach finansowych w kole.
.     Taka wiedza o spawach finansowych  koła moim zdaniem powinna być dostępna każdemu wędkarzowi .

I tak stanowi prawo.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Pawel61

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 5
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #34 dnia: 02.12.2021, 21:28 »
Jeśli będę dzielił się tą wiedzą na forum to nie łamie prawa ani statutu PZW

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #35 dnia: 02.12.2021, 21:44 »
Żeby była 100% pewność, musiałby to potwierdzić kol. Selektor. Ale dane finansowe stowarzyszenie powinny być dostępne jego członkom.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Pawel61

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 5
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #36 dnia: 07.12.2021, 21:55 »
Dzisiaj odbyło się pierwsze zebranie powyborcze .Po ukonstytuowaniu się wszystkich komisji pan prezes wyprosił wszystkie osoby komisji i zastrzegł sobie że nie życzy sobie na następnym zebraniu nikogo prócz zarządu.Buta i arogancja tego typa przekraczają wszelkie normy.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 729
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #37 dnia: 07.12.2021, 22:02 »
Co to znaczy nie życzy sobie ? Każdy członek Koła praktycznie moze uczestniczyc w zebraniu zarządu koła, a już członkowie komisji powinni. Fajny ten Twój prezes taki nie za mądry :D :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #38 dnia: 07.12.2021, 22:17 »
Dzisiaj odbyło się pierwsze zebranie powyborcze. Po ukonstytuowaniu się wszystkich komisji pan prezes wyprosił wszystkie osoby komisji i zastrzegł sobie że nie życzy sobie na następnym zebraniu nikogo prócz zarządu. Buta i arogancja tego typa przekraczają wszelkie normy.

Co zrobi kiedy pójdziesz? Obrazi się i zakończy zebranie a następne będzie przez internet żeby nikt niepowołany nie miał dostępu:)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #39 dnia: 07.12.2021, 23:10 »
Nasz prezes jest także członkiem zarządu okręgu.

I wszystko jasne. Przez lata zastanawiałem się, po co w PZW jest od kilkunastu do kilkudziesięciu członków zarządu danego okręgu, bo to jest taki światowy ewenement w zarządzaniu organizacjami, skoro np. w skład zarządu spółki PKN Orlen wchodzi max dziewięciu członków. Teraz już wiem. Dziękuje :beer:

Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 565
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Dane finansowe koła PZW
« Odpowiedź #40 dnia: 08.12.2021, 07:56 »
Dzisiaj odbyło się pierwsze zebranie powyborcze .Po ukonstytuowaniu się wszystkich komisji pan prezes wyprosił wszystkie osoby komisji i zastrzegł sobie że nie życzy sobie na następnym zebraniu nikogo prócz zarządu.Buta i arogancja tego typa przekraczają wszelkie normy.

Wyślij mi na priv dane koła i dane prezesa, a zrobimy posta i puścimy na kilku grupach. Nie ma to jak konkretny nacisk na takich bezczelnych typów :) Możemy się też zgadać na whatsappie lub messengerze.
Lucjan