Autor Wątek: Lucio i pan Stach  (Przeczytany 47496 razy)

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #105 dnia: 23.05.2020, 12:41 »
Lucio się popisał,ostro napity i wrzucił to na yutuba ;D najgorsze że daje przykład małolatom którzy go oglądają
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #106 dnia: 23.05.2020, 12:59 »
On uprawia wędkarstwo alkoholowe, bardzo popularne w Polsce i na wschód od naszego kraju :)
Lucjan

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #107 dnia: 23.05.2020, 13:03 »
Napić się i pójść spać to ja wolę w domu :P nad wodą wolę siedzieć i łowić rybki (wszystko oprócz leszczy ;D).
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 686
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #108 dnia: 23.05.2020, 13:17 »
Luk, nie mów, że nad brytyjskimi wodami takich nie ma i to rodowitych synów Albionu. Do tego pewne zwyczaje przejęli od Jamajczyków....

Offline bart23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #109 dnia: 23.05.2020, 13:18 »
Z tego co wiem to Pan Stach już nie współpracuje z tym amatorem a na tym filmiku dokładnie przedstawił swój prostacki sposób wędkowania, najgorsze jest tylko to że młodzież to ogląda i podziwia jego popisy :facepalm:

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #110 dnia: 23.05.2020, 14:23 »
Wszystko z umiarem... ja też bardzo lubię sobie wypić piwko czy dwa jak siedzę cały dzień na rybkach, do tego jakaś kiełbaska z ogniska najlepiej i jest pełnia szczęścia ale coś takiego to zwykła żenada. Gość nic nie reprezentuje swoją osobą i jest mi bardzo ciężko zrozumieć jak może oglądać go tylu ludzi... dodatkowo jak to u "odważnych" mówią co myślą dopiero jak promile buzują... :facepalm:

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #111 dnia: 23.05.2020, 15:14 »
Mieszkałem 12 lat w UK,łowiłem cały czas i jedynych pijanych jakich widziałem nad wodą to Polacy i Rumuni,ja za picie piwa na wodzie klubowej,a miałem tylko jedno bo prowadziłem auto dostałem 200 funtów kary i że jeżeli się powtórzy to zostane usunięty z klubu
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #112 dnia: 23.05.2020, 15:33 »
Ja mam w pamięci jak związali Lucia i założyli mu cumelek i przebrali w bobasa i takim go zapamiętam :D Chyba nikt kto ich ogląda nie sądzi że nauczy się od nich czegoś innego poza piciem i wygłupami. Mam wrażenie ze Stach ratował ten kanał.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #113 dnia: 23.05.2020, 15:43 »
Dawno temu, skuszony ciekawością, wszedłem na jeden z filmów osławionego Lucia. Po kilku minutach puściłem pawia, kończąc w ten sposób krótką przygodę z jego dokonaniami wędkarsko-filmowymi.
Jacek

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 828
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #114 dnia: 23.05.2020, 15:49 »
Skłamałbym, gdybym napisał, że nie oglądałem. Jedyną wartością dodaną w NIEKTÓRYCH filmach jest p. Stachu. Mądrze mówi, ma wiedzę, doświadczenie. A co najważniejsze - potrafi tę wiedzę przekazać.
I na tym zakończę podsumowanie tego "twórcy", gdyż przelanie do sieci moich opinii co do osób tam udzielających się, może zakończyć się dla mnie niemiło.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #115 dnia: 23.05.2020, 17:05 »
Z tego co wiem to Pan Stach już nie współpracuje z tym amatorem a na tym filmiku dokładnie przedstawił swój prostacki sposób wędkowania, najgorsze jest tylko to że młodzież to ogląda i podziwia jego popisy :facepalm:

Ktoś coś o współpracy....
https://www.facebook.com/218251868192931/posts/4199578170060261/
Maciek

Offline bart23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #116 dnia: 23.05.2020, 17:51 »
Dziwne bo słyszałem że doszło do sprzeczki między Stachem a tym amatorem, widocznie plotka ale i tak się dziwię ze Pan Staszek którego znam osobiście pokazuje się z tym amatorkiem

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #117 dnia: 23.05.2020, 20:07 »
Mnie na targach mówił że nie lubi występować w jego filmach ale Lucio go o to prosi i nie umie mu odmówić...
Pan Stach pewnie raz za czas dla świętego spokoju zrobi z nim jakiś film...

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #118 dnia: 23.05.2020, 20:09 »
Pan Staszek gdyby był trochę młodszy i miał chęci / siły / umiejętności nagrywać samemu to byłby pewnie TOP 3 kanałów feederowych w Polsce. A tak żeby móc się czymś podzielić to musi się pojawiać u Lucia, szkoda.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #119 dnia: 24.05.2020, 09:28 »
Luk, nie mów, że nad brytyjskimi wodami takich nie ma i to rodowitych synów Albionu. Do tego pewne zwyczaje przejęli od Jamajczyków....

W UK też są tacy co piją, ale jest to raczej mała grupa, jeżeli liczymy tych z brytyjskimi paszportami :) Mam kontakt z wieloma wędkarzami u siebie, i pijących Angoli nie stwierdzam raczej. Za to tych co palą zioło jest więcej, zwłaszcza karpiarzy. Jednak nie uważam tego za jakoś złe, bo raczej nie ma po tym głupich zachowań jak po alkoholu. Gość się zamknie w namiocie i w nim siedzi, nie robi raczej żadnych problemów. A pijani wiadomo, darcie mordy, robienie dziwnych rzeczy, notoryczne zostawianie śmieci :)

Niestety, alkohol to spory problem u polskich wędkarzy. Wielu nie wyobraża sobie wypadu na ryby bez czegoś z procentami, sporo wybiera nocki, bo można się 'zrobić' mocniej. Mam wrażenie, że ekipa Lucia ma alkoholowy problem, i dla wielu z nich łowienie ryb jest równoznaczne z balangą lub przynajmniej wspieraniem się piwem. Jest to fatalny przekaz dla młodszych jeżeli się to pokazuje na filmach,i może się gdzieś dla kogoś zakończyć fatalnie.

Popularność kanału Lucia można po części wytłumaczyć popularnością tego typu wędkarstwa - które można określić jako 'biesiadne'. Ludziom podobają się takie filmy, niestety. Podobnie jest z Małym Rekinem, słyszałem o tym jakie bydło robili na jednej wodzie pijani w sztok, on i jego kumple, kręcąc film oczywiście. Nie dziwi mnie, że obydwaj panowie się pojedynkowali na Rybomanii, mają wiele wspólnego :) Trzeba jednak przyznać, że Rekin potrafi łowić, jego 'rywalowi' zaś przyswajanie wiedzy wędkarskiej przychodzi bardzo ciężko, jest za to dobrym organizatorem.

Z drugiej strony, jak robić film jak się pije? Raczej się nie da, do tego trudno o wyniki, dlatego pokazuje się biesiadę, bo nic innego do pokazania nie ma, jak już, to do ukrycia. Pamiętam tego Dawidka z jednego filmu, jak łowił 'węgorze' w kwietniu, czyli szczupaki, na trupka. A po złowieniu jednego obszedł się z nim tak fatalnie, że film był znacząco pocięty, pokazał jednak później szczupaka w panierce z piachu. Jak dla mnie masakra - bo w takim stanie należy wyciągnąć wędki z wody przede wszystkim, nie zaś strugać wielkiego łowcę :facepalm:

Całe szczęście ten model wędkarskiej twórczości filmowej jest raczej rzadki, większość polskich Youtuberów daje świetny przykład i to dobrze rokuje na przyszłość.

Lucjan