TECHNIKI WĘDKARSKIE > Grunt

Rzeczka

(1/4) > >>

Pan Owoc:
Siema ogólnie mam u siebie rzekę. Mam miejscówke o głebokości 5-6m w nurcie i nurt dość leniwy. Szerokość około 15m. Wczoraj na wyjeździe złowiłem pięknego klenia 50cm i miałem kilka mocniejszych brań. Czy jest sens podnęcić kilka dni grubo ziarnem w tym miejscu? Woda podnosi się naturalnie poprzez roztopy lub na jesień więc nie ma nagłych podwyższeń stanu wody.

Drapichrust:
Jak masz blisko i masz takie ryby to jasne, że tak. Choć to czas, gdy ryba wychodzi z takich dołków i można jej szukać płycej.

Pan Owoc:
Wiesz, tutaj to jest najlepsze miejsce bo tak to na rzece 1-1,5m głębokości. Ryby w rzece to liny, karasie, leszcze, klenie, jazie, karpie itd. Więc na spokojnie myśle, że coś podejdzie. Temat stworzyłem bo może ktoś ma podobnie i chce podzielić się doświadczeniami

Luk:
A czy wypuszczasz złowione ryby? 8)

e-MarioBros:
Mam miejscówki na Wiśle pod Krakowem, gdzie występuje kilkanaście gatunków ryb na odcinku 100 m, ale linów tam nigdy nie złowiliśmy, a u Ciebie ciekawy zestaw ryb, nęcenie na bieżąco w czasie jedno lub kilkudniowych wypadów, samo kuku - mało, dawaliśmy i inne itemy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej