Autor Wątek: Kolejny argument przeciw PZW  (Przeczytany 6211 razy)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Kolejny argument przeciw PZW
« dnia: 21.12.2014, 14:26 »
Witam wszystkich!

Właśnie przeczytałem ciekawy artykuł i chciałbym abyście wypowiedzieli się na ten temat.
Link do tekstu: http://www.gozdawaryby.pl/gpx-okregu-wroclawskiego-smietnik
Czekam na Wasze opinie.
Pozdrawiam
Marcin

elvis77

  • Gość
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #1 dnia: 21.12.2014, 14:50 »
Szkoda gadać   :(
Jak widać,jak się chce psa uderzyć to i się kij znajdzie.

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #2 dnia: 21.12.2014, 14:55 »
Cały czas jesteśmy traktowani tak jakby to oni byli dla nas a nie my dla nich... Dzięki nam mają pieniądze i jeszcze fochy robią... taka Polska mentalność, czy sie siedzi czy się leży kasa się należy. I to jeszcze zawody dla dzieciaków... 
Pozdrawiam
Marcin

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #3 dnia: 21.12.2014, 15:02 »
Gość chociaż pro forma mógł skargę do Zarządu napisać. Pewnie niewiele by dała .Ale sędziunio na przyszłość może by bardziej myślał!!!!
Arek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #4 dnia: 21.12.2014, 15:17 »
Ja bym mial to w nosie czy jest tam smietnik czy nie. Oby tylko brania byly dobre.
Ale skoro zawodnikowi nie powiodlo sie w GPX to trzeba szukac dziury w calym i obwiniac warunki pod tylkiem a najlepiej caly system :)
Sedziowie mieli posprzatac? Wylaczenie tego miejsca z zawodow byloby chorym pomyslem.
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #5 dnia: 21.12.2014, 15:24 »
Chodzi o to że przyjeli taki teren zamiast kazać wcześniej uprzątnąć!!!
Arek

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #6 dnia: 21.12.2014, 15:27 »
Ja bym mial to w nosie czy jest tam smietnik czy nie. Oby tylko brania byly dobre.

Żartujesz sobie prawda? Czyli co chcesz mi powiedzieć, że gdyby brania były dobre to łapałbyś na leszczynową witke ze sznurkiem do prania a na cierniowy kolec mógłbyś nabijać gówno?! Oby tylko ryba brała? Przez takie właśnie ignoranckie podejście do tematu w Polsce wędkarstwo wygląda tak jak wygląda...
Pozdrawiam
Marcin

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #7 dnia: 21.12.2014, 15:43 »
Ja bym mial to w nosie czy jest tam smietnik czy nie. Oby tylko brania byly dobre.

Żartujesz sobie prawda? Czyli co chcesz mi powiedzieć, że gdyby brania były dobre to łapałbyś na leszczynową witke ze sznurkiem do prania a na cierniowy kolec mógłbyś nabijać gówno?! Oby tylko ryba brała? Przez takie właśnie ignoranckie podejście do tematu w Polsce wędkarstwo wygąda tak jak wygląda...

Nie, nie zartuje, lapalbym tak jak zawsze i w nosie mialbym szklo pod nogami.

W czym dostrzegasz ignorancje? I kto ma placic za sluzy porzadkowe? - kolega z 13-ego sektora, u ktorego jest akurat czysto bo mial szczescie przy losowaniu?
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #8 dnia: 21.12.2014, 15:51 »
Tak i miałbyś w nosie gdyby Twój syn siedział po kostki w szkle? Takie rzeczy powinny być załatwione przed zawodami, przecież stanowiska mają być odpowiednio przygotowane...
Pozdrawiam
Marcin

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #9 dnia: 21.12.2014, 16:22 »
Jasne! Bylbym z niego podwojnie dumny, ze radzi sobie nie tylko z konkurencja ale rowniez z przeciwnosciami stanowiska, ktore wylosowal.

Oczywiscie, ze teren powinien byc uprzatniety, nie wiemy tez jak wygladal wczesniej i jak bylo u innych zawodnikow. Po drugie wiemy jaki jest naklad finansowy na tego typu imprezy. To nie Mistrzostwa Swiata przeciez, a GPX moze zorganizowac kazdy Okreg.

Tylko w czym przeszkadza zawodnikami potluczone szklo i porozrzucane butelki PET czy pety? Co niewygodne sam usuwam i czesc jak czapka. A usuwanie tego przez sluzy porzadkowe podnosi jedynie ceny startow w zawodach bo to zawodnicy beda musieli za to zaplacic. A Kowalski dzien po zawodach znowu zrobi tam balagan ;)

Chwala okregom za to,ze wogole cos robia, a jesli ktos chce miec czysciutko niech przyjdzie z odkurzaczem i najlepiej 2 dni wczesniej ;)
 
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #10 dnia: 21.12.2014, 18:11 »
Tak a gdyby się skaleczył to co skarciłbyś go za to, że nie potrafi sobie poradzić w takich warunkach? Ja wymagam jednak więcej, skoro płacę wpisowe mam do tego prawo.
Wychodzę też z założenia, że skoro organizuje się coś dla ludzi to wszystko powinno grać, bo wszelkie niedociągnięcia świadczą o organizatorach.
Pozdrawiam
Marcin

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #11 dnia: 21.12.2014, 18:16 »
W kat. 'Junior' wpisowe wynosi zazwyczaj symboliczne 10zl, mozna wiec bardzo duzo wymagac ;)
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #12 dnia: 21.12.2014, 18:29 »
Patologia z tym PZW normalnie
Krzysztof

Kaśka

  • Gość
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #13 dnia: 28.12.2014, 22:49 »
Witam,
chciałabym się wypowiedzieć na ten temat , Ów młody człek który siedział w takich warunkach to mój syn Bartosz. Dla mnie jako matki i osoby która od 25 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą nie jest obojętne w jakich warunkach przebywają. Uważam, że czego młody człowiek nauczy się za młodu ,tak bedzie postępował w przyszłości. Nie mam ochoty by wędkarstwo było kojarzone z miernoctwem  i bylejakością . Pieniądze nie maja znaczenia .
Pozdrawiam Poświątecznie Kaśka
P.S to tak, jakby zaprosić kogoś do smietnika i mówić mu że tak to ma być. Zapraszając gości nie pozwoliłabym sobie na takie rzeczy ,jest to kwestia kultury i szacunku do zaproszonych .

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kolejny argument przeciw PZW
« Odpowiedź #14 dnia: 28.12.2014, 23:00 »
Według mnie to nie jest do końca wina PZW. Chyba, że maja pobierać dodatkowe opłaty za sprzątanie. Tutaj jak widac zabrakło dobrej woli organizatorów aby dopomóc w posporzątaniu stanowiska, wszystko da sie załatwić. Sędzia lub organizator powinien przynajmniej przeprosić za warunki i dać worek na śmieci itd... Byc może też ton opiekuna był taki a nie inny...

Ja bym nie oczekiwał zbyt wiele od PZW. Za stan łowisk nie do końca odpowiedzialny jest sędzia - nie wyobrażam sobie aby na meczu piłkarskim sprzątał na przykład boisko. Jak juz - to organizator powinien mieć coś aby ewentualnie pomóc w przygotowaniu stanowiska. Bo nie wiadomo co można zastac nad wodą. Wiem jak w Opolu wygląda brzeg Odry. Jedna balanga jakis małolatów nad wodą i pełno jest szkła, butelek i śmieci. Trudno o to winić PZW. A nie zawsze jest tyle czasu aby rano wszystko przygotować. Kwestia dobrej woli...



Lucjan