MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze filmy

Nowy kanał na YT lub Instagram / tik tok

(1/2) > >>

KuBxOnOff:
Hej . Od jakiś dwóch lat udaje mi się w tajemniczy sposób flipować sprzętem wędkarskim ponieważ najbardziej jak się da staram się go szanować. Wpadł mi do głowy pomysł żeby nagrywać krótkie filmiki recenzujące sprzęt, myślę że mam wystarczające pojęcie żeby zrobić to rzetelnie i podać treściwą, merytoryczną  subiektywną opinię na temat danego produktu. Nie chcę z tego zarobić tylko sam mieć swój prywatny pamiętnik, nie chcę wiązać się w żadne bycie sponsorowanym wędkarzem ani konsultantem . Sam kupując sprzęt często biorę go w ciemno. Wręcz dziś odebrałem paczkę w której była wędka do której na sklepie ani na stronie producenta nie było zbyt wiele szczegółów , można zapomnieć o podaniu średnicy przelotki startowej a nie było nawet zdjęcia poglądowego. Ale do brzegu czego potrzebuję - czy jest ktoś na forum kto prowadzi kanał na YT kto mógłby mi podpowiedzieć jak zacząć z taką działalnością , jak działać żeby zaraz się nie zniechęcić ?

KuBxOnOff:
Zależy mi na kontakcie telefonicznym lub twarzą w twarz.

Shreku82:
Skontaktuj się z Anią - Fishing Queen. Powinna Ci coś podpowiedzieć

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

Mosteque:
Generalnie to tu większej filozofii nie ma. Zakładasz konto na YT. Wrzucasz filmiki. Podajesz tutaj, że masz swój kanał. Ludzie zaczynają śledzić. Jak się podoba, podają dalej, łapkują. Algorytm to wychwytuje i podaje w proponowanych ludziom, co oglądają filmy wędkarskie.

KuBxOnOff:
Mam kilka wątpliwości i pytań które chciałbym rozwiać i potrzebuję rozmowy przez telefon

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej