Autor Wątek: Krzesło Elektrostatyk KW2  (Przeczytany 666 razy)

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 506
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Krzesło Elektrostatyk KW2
« dnia: 25.08.2019, 17:52 »
Ktoś z szanownych Forumowiczów użytkuje może krzesło Elektrostatyk KW2? Jak wrażenie z jego użytkowania? Jak z jakością jego wykonania? Poszukuje jakiegoś małego składanego krzesełka na wyprawy wędkarskie i to wydaje się ciekawe.
Marcin

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 506
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krzesło Elektrostatyk KW2
« Odpowiedź #1 dnia: 27.08.2019, 19:10 »
Ktoś coś może wie?
Marcin

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Krzesło Elektrostatyk KW2
« Odpowiedź #2 dnia: 27.08.2019, 19:27 »
Trudno się spodziewać recenzji składanego krzesła na pięć stron :D W jula masz podobne za 25 zł. Może jakość nie ta sama, ale masz 3 w cenie Elektrostatyka :D

https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/aktywnosc-rekreacyjna/meble-plazowe/Lezaki/krzeslo-campingowe-000815?gclid=CjwKCAjwqZPrBRBnEiwAmNJsNmYk5OqFnOW8la8kn6cwJE_ZWH9ujbaoxp_F-dMR-F0pz0OAp4W-ZRoCbKQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

I masz nawet oparcie i uchwyt na browara:D Ja używam jak mi się Cuzo nie chcę tachać i daje rade!

Offline Gabor

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Odp: Krzesło Elektrostatyk KW2
« Odpowiedź #3 dnia: 27.08.2019, 20:32 »
Jako posiadacz wyżej wymienionego krzesła napiszę o nim kilka słów.

Jakość wykonania według mnie jest na dobrym poziomie. Materiał z którego wykonane jest siedzisko i oparcie szybko schnie. Plastiki są wytrzymałe, a wykonane z nich stopki są szerokie i zbytnio nie zapadają w podłożu przy mojej wadze ok. 60 kg. Rurki w moim egzemplarzu są dobrze pokryte warstwą ochronną i nie zauważyłem śladów korozji. Sam stelaż waży około 2130 gramów.

Problemem w nim jest jego wysokość. Mam trochę ponad 170 cm wzrostu i jest ono dla mnie za niskie o jakieś 5 do 7 cm. Co powoduje, że muszę siedząc na nim podkurczać nogi lub je wystawić lekko do przodu, co na dłuższą metę jest mało wygodne. Może wyższa osoba miała by z tym mniejsze problemy.

Osobie mojego pokroju proponował bym wyższe tego typu krzesło, lub np. Elektrostatyka WP5 Z/O którego sprawdzałem w sklepie stacjonarnym i był odpowiednio wyższy, a przez to wygodniejszy dla mnie, ale to już inna konstrukcja.