Autor Wątek: Askari  (Przeczytany 25104 razy)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Askari
« dnia: 19.12.2014, 21:44 »
Ja mogę od siebie polecić jeszcze askari.pl. Szybka dostawa, fachowa obsługa, ceny zwalają z nóg, a i serwis bez problemu, bo Askari to o ile się nie mylę największy sklep wędkarski w Niemczech w Polsce ten sklep który podałem jest jedynym przedstawicielem, i cały towar idzie od nich. Askari jest również odpowiedzialny za markę Kogha.

Moja propozycja oceny:
Obsługa i kontakt z klientem: tutaj dam 9, ponieważ są to mili ludzie, zadzwonili do mnie kiedyś z informacją, że nie mają obecnie na stanie żyłki która zamówiłem i oprosili żebym zdecydował czy chcę zamiennik w podobnej cenie czy zwrot pieniędzy, także tutaj na plus

Szybkość realizacji zamówienia: absolutna 10!, zamówienie zostało wysłane dzień po złożeniu a kolejny dzień później miałem paczkę w domu, kolejny wielki plus!

Ceny sprzętu: tutaj mam problem powiem szczerze ale dam mocne 7, prawda jest taka, że posiadają produkty które nie mają obecnie konkurencji cenowej, różnica sięga momentami nawet 50zł! DO tego mają bardzo dużo cen promocyjnych i to nawet po 30 - 40%, minus takiego stanu rzeczy jest jeden, mianowice strasznie ciężko wydębić od nich rabat xD długo musiałem prosić właściciela o darmową wysyłke za zamówienie na 500zł, ale w innych sklepach zato samo zamówienie zapłaciłbym spokojnie około 600zł ;)

Jakość dostarczonego towaru: Perfekt, i tyle w tym temacie. Mocne 10.

Strona internetowa sklepu: Jedyna słaba cecha, według mnie oczywiście. Dam im za nią jedynie 3, jakaś taka nieprzejrzysta, to rozwijane menu jest takie wielkie, na dole filtry, jakoś tak...bleh...

Dodam od siebie jeszcze dwa kryteria oceny:
Zaopatrzenie sklepu: i tutaj troszkę cieniej, dam 6, z uwagi na to, że jest to polski przedstawiciel niemieckiego sklepu który posiada własną markę głowie to właśnie da się tam znaleźć, czyli Kogha, Sanger, Balzer czyli trochę mniej znane marki

Serwis: tutaj dam 9, nie ma z tym absolutnie żadnego problemu, tutaj nikt nie ocenia jak używany był sprzęt, wszystko jest po prostu odsyłane do niemiec a stamtąd przysyłają nam nowy produkt, minus dałem tylko i wyłaćżnie za czas całego procesu reklamacji.

Tyle ode mnie, jak ktoś ma jakieś pytania niech śmiało pisze na PW :)
Pozdrawiam
Marcin

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #1 dnia: 20.12.2014, 12:39 »
Faktycznie sprawia sklep pozytywne wrażenie. Już założyłem sobie konto. Wrażenia opiszę po pierwszych zakupach. Myślę że Mateo przeniesie ten wątek do Recenzje sklepów!! :-\
Arek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #2 dnia: 30.01.2015, 10:54 »
No więc tak! Moje drugie zamówienie w tym sklepie i drugi raz muszę czekać na towar ! Bo jest wystawione coś czego nie mają od ręki!
Arek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Askari
« Odpowiedź #3 dnia: 30.01.2015, 12:38 »
No więc tak! Moje drugie zamówienie w tym sklepie i drugi raz muszę czekać na towar ! Bo jest wystawione coś czego nie mają od ręki!
Rzeczywiście, to jest problemem wielu sklepów.
Obecnie są systemu informatyczne i serwerowe, które bardzo fajnie potrafią zarządzać stanem magazynowym.
O ile właściciel sklepu woli nie usuwać ze strony pewnych produktów po wyczerpaniu zapasów, to może zawsze pojawić się informacja o braku w magazynie.
Niestety, mimo że te systemy są, to chyba nie są używane odpowiednio. Dla handlujących jest to wygodne, bo ktoś płaci za towar, którego nie na ma na stanie. Dla klientów jest to zdecydowanie niedobre.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline STEV40

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię bo lubię
  • Lokalizacja: Koluszki
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Askari
« Odpowiedź #4 dnia: 30.01.2015, 12:40 »
Ja też mam podobną sytuację.Od tygodnia czekam na dostawę,a przy zakupie wszystko było oky!! >:O
Steven
Pozdrawiam Steven

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #5 dnia: 30.01.2015, 12:45 »
Właśnie tak jak napisał Mateusz! Kaska wpłyneła bo mam zwyczaj płacić od ręki!Poprzednio czas oczekiwania ok. 3 tygodni! Teraz zamówiłem w poniedziałek ,a dziś upominałem się o info co z moim zamówieniem! Okazuje się że będzie we wtorek!Szkoda bo sklep ma spory asortyment i nie chciał bym z nich rezygnować! Ale dopytywanie się przed każdym zakupem czy towar jest dostępny jest ciut irytujące! Wygląda na to że mój przypadek nie jest odosobniony skoro STEV to potwierdza!
Arek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #6 dnia: 30.01.2015, 13:48 »
ja na towar z zamówiony w askari czekałem 2 tygodnie doszedł ale wykrojników do mięsa i tak nie dostałem a na stanie widniały
Maciek

Offline STEV40

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię bo lubię
  • Lokalizacja: Koluszki
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Askari
« Odpowiedź #7 dnia: 30.01.2015, 16:25 »
Zamawiałem wykrojniki KOGHA PLUS komplet? zobaczymy co to będzie ???
Steven
Pozdrawiam Steven

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #8 dnia: 08.02.2015, 14:35 »
Też miałem u nich sytuacje, że towaru nie było na stanie, ale wtedy zawsze szybko ktoś ze sklepu kontaktował się ze mną telefonicznie informując o sytuacji i proponując ewentualnie jakiś zamiennik.
Pozdrawiam
Marcin

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #9 dnia: 08.02.2015, 14:44 »
Jakis miesiac temu zamowilem u nich pare rzeczy miedzy nimi byly te wykrojniki wszystko dostalem oprocz wykrojnikow i taka lipa z tymi wykrojnika i w naszym kraju
Maciek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 231
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #10 dnia: 13.08.2015, 19:35 »
Panowie w sklepie Askari jest dużo towaru Guru także następna alternatywa.
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #11 dnia: 16.12.2015, 07:39 »
Przeglądam ofertę sklepu i zauważyłem, że przy niedostępnych produktach są już o tym informacje. Czyli idzie ku lepszemu.
Arek

Offline masters

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bolesławiec/ Lille
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #12 dnia: 16.12.2015, 10:15 »
Kupiłem wędkę u nich, wysyłka trwała 18 dni, ale zostałem poinformowany ze nie maja na stanie i dostawy towaru maja co tydzień lub dwa, zależy od zapotrzebowania, mi to akurat nie przeszkadzało, fakt ze taka informacja ze nie maja produktu na stanie i czas oczekiwania jest powiedzmy 14 dni była by pomocna.
Shimano Super Ultegra AX 12`+ Shimano Twin Power 4000HG, Shimano Super Ultegra AX 10,6` + Shimano Sustain 4000FG, Matrix Superbox S36.

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 446
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Askari
« Odpowiedź #13 dnia: 16.12.2015, 12:12 »
Działa Wam strona sklepu??? Nie mogę wejść na Askari.pl
Darek

Offline Dyzma

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 515
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Askari
« Odpowiedź #14 dnia: 16.12.2015, 12:15 »
jakaś awaria ::)
Krzysztof