Autor Wątek: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)  (Przeczytany 37439 razy)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #45 dnia: 30.10.2018, 21:25 »
Może którys z Administratorów sprawdzi dostepnośc w tym temacie Mateusza,bo chętnie udzieli kilku odpowiedzi a nie moze udzielic odpowiedzi bo go cos blokuje
Staś
Klasyczny Feeder

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #46 dnia: 30.10.2018, 21:28 »
Ja właśnie najbardziej czekałem na reakcję ze strony sklepu, bo nikt nie lubi być pomawianym.

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #47 dnia: 30.10.2018, 21:37 »
Rozumiem, że kolega czuje się rozżalony i zdenerwowany, nie bez racji.
Ja też bym był.

Słów jednak nie rzucajmy na wiatr.
To forum opiniotwórcze i pewne słowa maja "dużą wagę".

Z całą pewnością ktoś ze strony sklepu powinien mieć szanse zabrać głos.
Staś starał się schłodzić emocje, "gorące głowy", aby nie zaszło to za daleko.
Więcej w tej kwestii nie napiszę, bo i chyba nie trzeba.
Z uwagą natomiast przeczytam, jeśli pojawi się jakaś odpowiedź "drugiej strony" :)
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #48 dnia: 30.10.2018, 21:40 »
Chłopcy z Flagmana a znam ich osobiście to mega goście wkładajacy wiele wysiłku w propagowanie zdrowego wędkarstwa w Polsce.Firma jest młoda i wiele jeszcze musza sie nauczyc,wpadki nie zdarzaja sie tylko tym co nic nie robia.Jestem przekonany ze niedociągnięcia znajda dobre rozwiązanie.Organizacja całego cyklu zawodóww feederowych w Polsce przez cały sezon wymaga ogromnego wkładu pracy,starty w zawodach Flagmana w Polsce i zagranica,starty w Mistrzostwach Polski i cyklu Grand prix tez tego wymaga,to chyba jedyna ekipa która ma ochote na rozwój firmy i sportowego wędkarstwa feeder ,miedzy innymi filmy jakze potrzebne dla wielu w Polsce,także może należy troszke popuścić pasa z tymi oskarżeniami o oszustwach itd bo to powazne oskarżenia.Nie od razu Rzym zbudowano i Drapieżnika również.Nie żebym twierdził że takie sprawy sie nie dzieja ale taki najazd medialny to troszke przesada.Pozdrawiam

Niestety, propagowanie wędkarstwa to inna sprawa niż handel. Ludzie wydają ciężko zarobione pieniądze i chcą rzetelnej obsługi, to chyba normalne. Nie wnikam jakimi ludźmi są właściciele czy pracownicy, ale poziom musi być odpowiedni. Wg mnie lepiej aby prowadzili dobrze sklep i traktowali z szacunkiem klientów, niż propagowali wędkarstwo jednocześnie robiąc takie rzeczy. Można się pomylić, o czymś zapomnieć, jesteśmy tylko ludźmi, ale musi być to odpowiednio załatwione na końcu. A chyba nie jest, nie ma nawet 'przepraszam'.

Wg mnie oskarżenia o oszustwach są może przesadzone, ale trudno aby te przypadki o jakich piszą tu ludzie uznać za wyjątki i dać sklepowi najwyższą ocenę. Gdybyśmy mieli oceniać pracę społeczną, to rozumiem, ale tu chodzi o pieniądze i prowadzenie biznesu. 'Klient nasz pan' - to powinno być główne motto każdego sprzedawcy, tutaj jak widać nie jest. Jeżeli nie będziemy zwracali uwagi na takie zachowania, nie będzie dobrze.

Ja widzę wielki plus, prawdopodobnie ktoś od nich przeczyta ten wątek i wyniesie coś z tego, miejmy nadzieję, że na plus dla klientów i dla siebie. I po to między innymi piszemy :)
Lucjan

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #49 dnia: 30.10.2018, 22:09 »
Może którys z Administratorów sprawdzi dostepnośc w tym temacie Mateusza,bo chętnie udzieli kilku odpowiedzi a nie moze udzielic odpowiedzi bo go cos blokuje

Miałem w tym miejscu odnieść się do tego co napisałeś i zobowiązać się do zedytowania wpisów po zwrocie pieniędzy. Przed chwilą skontaktował się że mną właściciel, informując o zwrocie pieniędzy i wyjaśniając przyczyny problemu. Nie do końca się z tym wyjaśnieniem zgadzam, ale mniejsza o to, nie ma sensu dalej ciągnąć tematu.
Forum ma siłę i wiele potrafi zdziałać, wszystkim serdecznie dziękuję. Najwięcej pewnie zdziałał Twój kontakt z obsługą sklepu, bo prawdopodobnie znając ich osobiście poinformowałeś ich o sytuacji.
Jak napisałem, wpisy edytuję o drażliwe słowa.
Meteo, dziękuję za umożliwienie dodania odpowiedzi.

Kamil
 
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #50 dnia: 30.10.2018, 22:16 »
Na prośbe Mateusza na FB ,bo nie ma dostepu do tego wątku
Witajcie! Nasz sklep jest rodzinną firmą, którą rozwijamy z pasją. Nie zatrudniamy sztabu specjalistów ale Wasze zamówienia kompletujemy i pakujemy własnymi rękami, z największą starannością. Sami odczuwamy opóźnienia dostaw czy firm transportowych na własnej skórze. Na pewno nigdy nie odkładamy słuchawki kiedy ktoś dzwoni do nas… a wiedzą o tym Ci, którzy często z nami rozmawiają. Osoby które z jakiegoś powodu nie są zadowolone zachęcamy do kontaktu mailowego (bezpośrednio do mnie) na adres: mateusz@glinywedkarskie.pl a na pewno nic nie zostanie przeoczone.
Sami jesteśmy wędkarzami i jak wiecie w ubiegłym tygodniu uczestniczyliśmy w Feederowe GPP co istotnie opóźniło realizacje naszych zamówień w ostatnim czasie (i co uniemożliwiało odbieranie telefonów). Za co przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się obsłużeni z nienależytą starannością.
Sprawę z przelewem Kamila wyjaśniłem. Zapewniam, że żadnych błędów względem naszych klientów nie popełniamy celowo. Dziękujemy za konstruktywne sugestie odnośnie działalności naszego sklepu.
Z wędkarskim pozdrowieniem Mateusz Przebięda.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #51 dnia: 30.10.2018, 22:25 »
Z doświadczenia wiem że czasami warto spokonie porozmawiac bo zawsze rozwiazanie sie znajdzie.Rzadko zaglądam ale dzis było warto,fajnie ze mogłem pomóc
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #52 dnia: 30.10.2018, 22:29 »
Myślę, liczę na to, że przyniesie to efekty, które wpłyną na to iż wszyscy będą zadowoleni. :)
Forum ma siłę 8)
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #53 dnia: 30.10.2018, 22:30 »
Jak już tak czyścicie temat, to mógłbym Was prosić o usunięcie moich wpisów w tym temacie oprócz tego:

Niefajna akcja :( Jedynie na marginesie tak na przyszłość.

1) W sytuacji gdy  konsument zawarł umowę na odległość (np. drogą online) może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się zwykle od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta (doręczenia mu jej). Sprzedawca musi wówczas zwrócić kasę. Pomijam w tym miejscu kwestie uszkodzeń towaru z winy kupującego, bo  konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza ten, który jest konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i jej funkcjonowania tej nabytej rzeczy. Sprzedawca musi zwrócić kasę nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy. Zwraca wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

2)  Internetowy sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie wydać rzecz....ale nie później niż 30 dni od dnia zawarcia umowy, chyba że umowa stanowi inaczej.W większości przypadków ma więc te 30 dni na wydanie Ci towaru, o ile nie dogadaliście się na inny termin (np. pisząc w mailu i uzyskując potwierdzenie, że towar będzie na dany dzień). W przypadku opóźnienia konsument może (nie musi) wyznaczyć dodatkowy termin na wydanie towaru i po jego bezskutecznym upływie może również odstąpić od umowy. Jeżeli zaś sprzedawca sam oświadczy, że nie dostarczy towaru, to kupujący w każdej chwili może odstąpić od umowy.

Pamiętajcie ludzie o tym 14-dniowym terminie z pkt 1 ;) Bo jak o nim zapomnicie albo zaufacie sprzedawcy, że w końcu dostaniecie towar, to będziecie musieli czekać na towar (patrz pkt 2). I raczej nic nie da się wówczas zrobić, aby przyspieszyć reakcje sprzedawcy.


Uważam, że wielu internautów ma obecnie problem ze zrozumieniem tego co czyta i boję się, że po edycji przez autora opisu jego "problemu", pomyślą sobie, że ja w tym konkretnym przypadku widziałem oszustwo i namawiałem do pisania zawiadomień. Ważne, że obie strony doszły do jakiegoś konsensusu.

BTW I co forum ma moc, czy jej nie ma? ;) 

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #54 dnia: 30.10.2018, 22:32 »

BTW I co forum ma moc, czy jej nie ma? ;)

Nie ma. 10-20 osób sobie popisało i co z tego ;D

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #55 dnia: 30.10.2018, 22:33 »
:D ;D
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #56 dnia: 30.10.2018, 22:33 »

BTW I co forum ma moc, czy jej nie ma? ;)

Nie ma. 10-20 osób sobie popisało i co z tego ;D

Fakt. Kasy na koncie jeszcze nie ma :P

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #57 dnia: 30.10.2018, 22:49 »
Więcej bezpośrednia znajomość tu zadziałała niż forum chyba ;) Kamil też chyba próbował dzwonić ;)
Śledzę wątek bo polubiłem bardzo ich filmy, jako zawdnicy też chyba świetnie sobie radzą. Tym większa szkoda, że ze sklepem słabo, bo mogłoby to fajnie grać w parze. Oby wyciągnęli wnioski. :beg:
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #58 dnia: 30.10.2018, 23:01 »
Za to teraz ja mam problemy, bo właściciel sklepu już do mnie pisze, dlaczego nie może odpowiadać w tym wątku.
Zamiast spokojnie korzystać z forum i dyskutować o wędkarstwie, będziemy teraz toczyć rozmowy z firmą i klientami :facepalm:
Już to kilkukrotnie przerabialiśmy. Stąd regulamin, który przypominam również starym użytkownikom forum -> http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=685.0
Pozdrawiam
Mateusz

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #59 dnia: 31.10.2018, 00:36 »
Na prośbe Mateusza na FB ,bo nie ma dostepu do tego wątku
To skąd wie? Jak To nie ma? Każdy ma.

Grunt, że jest jak pisałem. Lekki spadek formy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Marcin