Autor Wątek: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)  (Przeczytany 37442 razy)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #60 dnia: 31.10.2018, 01:20 »
To smutne, że gdy wiele osób polecało wędki Flagman, to nikt ze sklepu się nie odezwał. Nikt, mimo sporych osiągnięć i sukcesów w dziedzinie feedera, nie chciał doradzić i pomóc swoją wiedzą. Teraz, gdy pojawiły się negatywne głosy o obsłudze, obserwujemy wzmożoną aktywność. A ZŁE I NIEDOBRE SiG nie pozwala się bronić. A wystarczyło tylko chcieć, dyskutować o wędkarstwie, doradzić innym... :) Yeah! To lubię... bo się należy! :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #61 dnia: 31.10.2018, 07:57 »
Ja tu nie widzę żadnych pomówień, ale uwagi odnośnie działania sklepu. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Naszym celem tutaj nie jest dowalanie komuś ale naprawianie rzeczy, robienie czegoś aby było lepiej. Sklep powinien się cieszyć, że może skorzystać z takich uwag, bo wie co naprawiać. Na pewno da się mieć dobrą obsługę, bo taki Drapieżnik ją ma :)

Póki co wypowiedziało się kilka osób o swoich negatywnych doświadczeniach, a było tego całkiem sporo, nie chodzi tylko o jeden przelew, a przecież klientami nie są tylko forumowicze SiG. Dlatego dobrze jest przyjąć rzeczy na klatę i skupić się na poprawieniu obsługi, każdy będzie zadowolony :D Nie wiem, czy właściciel powinien się tutaj w ogóle tłumaczyć. Proponuję w przypadku 'oskarżeń' - pisać PW do konkretnych osób i u nich wyjaśniać sprawę, nie potrzeba pisać tutaj.

Doskonale sobie zdaję sprawę, że taki biznes to wyzwanie, jednak obsługa klienta, szacunek dla niego, to coś czego nie może brakować. To nie PZW , gdzie olewa się tych co płacą :) Dlatego te kilka uwag zawartych w tym temacie na pewno pozytywnie wpłynie na sklep, któremu życzę powodzenia i szybkiego rozwoju! :)
Lucjan

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #62 dnia: 31.10.2018, 08:04 »
Zaprawdę dziwna to strategia, by za wpisy użytkowników obwiniać portal.
Sklep powinien też wytoczyć batalię przeciwko Facebookowi, bo tam również jest sporo komentarzy niezadowolonych klientów.

Krwawy Michał

Purple Life Matters

Chub

  • Gość
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #63 dnia: 31.10.2018, 08:49 »
Czytam sobie ten wątek i mi się przypomniało jak lat temu tyle, że tego forum jeszcze w planach nie było zadzwoniłem do pewnego sklepu z zapytaniem o wędkę odebrał jakiś gość i w taki sposób mnie "zlał", że postanowiłem to opisać na innym forum w jaki sposób traktuje się klienta. Co dokładnie powiedział po tylu latach zwyczajnie nie pamiętam ale po tym jak "zdarzenie" opisałem bardzo szybko był telefon zwrotny ( z pretensjami) bo gość okazał się "kolegą kolegi" który akurat to przeczytał i go szybko poinformował a sprzedawca okazał się " zawodnikiem".
W tym roku w jakim stanie przyszła wędka Stadivari z innego sklepu wrzucałem foto na forum.
W innym sklepie kupiłem wędkę nie tanią zresztą i przyszła bez "papierka" - gwarancji.
Odpuściłem temat myślę sobie, że jak coś się stanie to skoro u nich kupiłem nie będzie problemu.
Przyszło do sprzedaży wędki jakoś 4 msc później i nowy nabywca chciał ten "gwarancyjny papierek" więc dzwonię do sklepu odebrała "Pani" i mówię jak sprawa się ma a "Pani" zadała pytanie - czy byłem już na rybach z tą wędką i czy coś się stało. Odpowiedziałem, że byłem z 3-4 razy i nic się nie stało. Na to Pani powiedziała ," że jak już byłem nawet raz i nic się nie stało to znaczy, że jest wszystko ok i gwarancji już nie ma bo ludzie sobie myślą że coś zrobią po jakimś czasie ( nawet jak obowiązuje gwarancja - mój dopisek) to sobie mogą gwarancyjnie naprawiać a to tak nie jest" ??? ??? ;D
No więc podziękowałem w lekkim szoku za rozmowę i już tam więcej nie wrócę :)
Wracając do wątku sprawa jest banalnie prosta trzeba niestety zrobić burzę, żeby była reakcja a szkoda.
Wystarczy z czegoś zrezygnować albo mam sklep albo bawimy się w zawody albo filmiki - nie oceniam czy to "fajne chłopaki" prywatnie czy nie.
A, że posiadanie sklepu wiąże się "niestety" ze startem w zawodach a kręcenie filmików nie jest tylko po to, że jesteśmy tacy dobroduszni i damy ludziom kawał wiedzy a zwyczajnie jest to jakaś forma reklamy to normalna sprawa. ALE jeśli nie potrafimy tych wszystkich rzeczy pogodzić to na KOŃCU nie zwalajmy winy na wszystkich dookoła tylko spójrzmy na siebie.Ale niestety w większości przypadków występuje ta negatywna opcja i "mamy" setki tłumaczeń dlaczego tak się zadziało a gdyby nikt tego nie opisał dalej by sobie to funkcjonowało nie oszukujmy się na porządku dziennym w wielu przypadkach. Dobrze, że mamy ten internet czasy "SKLEP NASZ PAN" już dawno minęły.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #64 dnia: 01.11.2018, 08:35 »
Ja od razu buńczucznie napiszę, że niczego w tym wątku nie będziemy usuwać ani nikogo przepraszać. To właściciele sklepu powinni przepraszać tych, których zawiedli i załatwiać sprawy tak, aby tego typu wpisu nie było. Prowadzenie działalności pozasklepowej nie ma tu znaczenia. Jak się poprawi obsługa, to i w tym wątku pojawią się pozytywne opinie, tak to działa.

Dlaczego mamy przymykać oczy na pewne rzeczy, a tak lekko się tu sugeruje? Jeżeli ktoś jest w SSR czy we władzach koła, to jest OK, że nie łowi zgodnie z regulaminem (czyli kłusuje)? Mamy mu na to pozwolić, bo działa w PZW? Sorry, ale nie! To samo jest tutaj. Nikt nie komentuje w zły sposób filmów czy zawodów, czy też ma zastrzeżenia co do zasług w organizowaniu zawodów feederowych, mówi się o obsłudze klienta.

Chub dobrze pokazał jak to jest, czy też jak było, kiedy właściciele sklepów byli praktycznie bezkarni. Taki Gozdawa miał Prestona, Koruma i Sonubaits'a, plus inne rzeczy, i myślał, że nikt mu nie podskoczy. Wielokrotnie w żenujący sposób traktowano tam klientów i jak pojawił się Drapieżnik, z podobną a potem bogatszą ofertą, ludzie poszli tam gdzie im lepiej. I to był koniec dla chamskiego pana ze sklepu Gozdawa, który na pewno nie powinien znaleźć się w handlu. Bo na zaufanie trzeba pracować długo, łatwo zaś je stracić. Teraz aby mieć dobrze prosperujący biznes, trzeba o klienta dbać, olewanie go na pewno może zaszkodzić.
Lucjan

ProBono

  • Gość
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #65 dnia: 01.11.2018, 11:16 »
Powiem szczerze, że Luk ładnie merytorycznie napisał i chodzi tu o ukazanie prawdy a nie umieszczanie tylko chwalebno-wielebnych wpisów. Powiem Wam, że jednak dział recenzja sklepów na SiG dba o jakość obsługi konsumenta i wyznacza nowe normalne trendy standardów tejże obsługi. Cieszy mnie to, że jest miejsce, w którym my wędkarze możemy mieć wpływ chociażby na korzystny rozwój handlu. Handlu, w którym przestaje liczyć się cena a ważna jest kompetencja, jakość obsługi klienta i czas realizacji zamówienia. Pozdrawiam wszystkich rzetelnych recenzentów.

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 035
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #66 dnia: 24.11.2018, 16:19 »
Szkoda, że muszę to napisać bo sam jestem założycielem tematu w którym polecałem sklep Gliny natura oraz  produkty Flagmana .
Ale po 2 miesiącach prób dokupienia szczytówek odpuszczam sobie ten sklep na dobre. Co innego gdybym dostał informacje, że nie ma takiej możliwości, ale zwodzenie przez  taki okres czasu to przesada. Z racji, że lubiłem Mateusza, przymykałem oko na drobne nieprawidłowości w zamówieniach czy spory czas oczekiwania. Tłumaczyłem to sobie nawałem pracy przy filmach czy organizacją zawodów.
Z perspektywy czasu wolał bym kupić sprzęt 30 % droższy u konkurencji ale z błyskawiczną obsługą na najwyższym poziomie niż łowić kijem za 1200 zł i zastanawiać się czy jeśli złamię szczytówkę będę mógł dokupić w sklepie. Cóż, smutne, że tak traktuje się klientów którzy zostawiają nie małe pieniądze i polecają sklep wielu osobom. Są sprzedawcy do których zwrócił bym się z problemem i jestem przekonany, że na drugi dzień znaleźli by mi szczytówkę na podany wymiar, choć wiedzieli by że wędka nie kupiona u nich.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #67 dnia: 24.11.2018, 18:09 »
Zbyszek, a jakiej szczytówki potrzebujesz? Nie obiecuję że się uda załatwić, ale u mnie w robocie jest trochu Ukraińców to może z Ukrainy który przywiezie...

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 035
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #68 dnia: 24.11.2018, 18:20 »
Szukam szczytówek do Armadale Combo feeder. Godzinę po wstawieniu tematu na forum miałem telefon od Mateusza podobno nawet w centrali nie mają .Dopiero na początku przyszłego roku mają być . Szkoda ,że informacja tak późno . Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale .....

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #69 dnia: 24.11.2018, 18:22 »
Jeśli chcesz to mogę popytać Ukraińca czy da radę załatwić, ale to dopiero pod koniec przyszłego tygodnia jak zjadę z trasy

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 035
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #70 dnia: 24.11.2018, 18:26 »
Dzięki piszę priv :)

Offline Rafal_Rafal

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Marki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #71 dnia: 25.11.2018, 00:27 »
Szkoda, że Flagman na Ukrainie ma w ten weekend na wędki 30% rabatu a w Polsce tylko 20%. Ciekawe z czego to wynika ;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #72 dnia: 25.11.2018, 05:27 »
Bo na Ukrainie to jest producent i jako taki może na więcej sobie pozwolić
W Polsce masz tylko przedstawiciela, hurtownika (jak zwał, tak zwał), który ma wyższe koszty (transport, cło, marża) i stąd pewnie różnica

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #73 dnia: 25.11.2018, 12:30 »
Tak na prawdę to te wszystkie negatywne opinie na temat sklepu to powinien być skarb dla właściciela. Wszystko ma podane na tacy, co trzeba poprawić i jak właściwie zadowolić klienta. Lepiej robić coś w mniejszym zakresie ale na wysokim poziomie niż rzucać się na głęboką wodę i robić byle jak.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gliny Natura (glinywedkarskie.pl)
« Odpowiedź #74 dnia: 25.11.2018, 13:10 »
Oczywiście. Przecież sklep na D. tak się rozwinął dzięki obserwacji naszego forum i dostosowania asortymentu do naszych potrzeb. I do dbania o to, by mieć mega pozytywne opinie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters