Autor Wątek: Instytut Rybactwa Śródlądowego - czy naukowcy rozumieją wędkarzy?  (Przeczytany 255595 razy)

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Trocie niewypuszczone giną zawsze.

No co ty, mieszkają wśród ludzi, integrują się ze społeczeństwem. Nie słyszałeś o Salmonianach? Otwórz oczy.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Gdyby ktoś był ciekawy to zaraz o 10 sie dowiemy dlaczego nie ma ryb rozmowa z dr.inż T. Czerwińskim
 https://radio-gozdawa.live/?fbclid=IwAR1f-4a8seA-zfDvN13H02Na0-4bAuu3AMEY1r_0Cj0b5oMy-s9sChadluU
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Myślę, że dowiemy się, że jest ich aż za dużo...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Koledzy słucham tego i tego się słuchać nie da. Na mazurach nie ma ryb ponieważ jest 15 tysięcy żaglówek za tą teorię profesora trzeba dać.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
-" Na niektórych zbiornikach jest więcej ryb niż 50 lat temu " ;D :P :'( Tak oczywiście ale Prosze mi podać w którym kraju bo nie w Polsce  pewnie w Norwegii, Islandii lub Finlandii
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Janusz

bo to chodzi, że jest ich więcej sztukowo, bo w sumie to może być nawet prawda skoro jest sama drobnica w zbiornikach :)
Pozdrawiam
Mirek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Chłop ewidentnie żyje w innej równoległej rzeczywistości. Nie chcę się denerwować, nie będę tego słuchał.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Jedno zdanie które ten Chłop powiedział dobre -" tym wszystkim rządzi pieniądz". Idzie kasa na projekty więc robi się co chce Unia, Rząd czy PZW.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Panowie, a wg mnie możemy zrobić coś, i zamiast tylko pogadanki, która jest oczywiście potrzebna, napisać wniosek i go wysłać w wiele osób. Już po kapitanacie widać, że nagle muszą się tłumaczyć i coś zrobić, bo wędkarze żądają wyjaśnień. Więc zapytajmy co taki przedstawiciel rybactwa robi w PZW i co nam to daje. Nam wędkarzom a nie włodarzom na stołkach w ZG. Idą wybory i można zmusić ich do gimnastyki umysłowej :D My lud ciemny domagamy się, aby panowie dziedzice nas oświecili tutaj, gdzie jest zysk. Bo potem mamy umysłowe fajerwerki jak konieczność sieciowania, po to by odgazować dno zbiorników. A na Zalewie Zegrzyńskim rybacy dbają o populację drapieżników. O co dba smażalnia, tego nie jestem w stanie wymyślić. Może reklamuje wędkarstwo? ;D
Lucjan

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Przed chwilą patrzyłem na stronie IRŚ i tam są takie gimnastyki językowe w motywowaniu projektów że nie wiem czy czytać to od przodu czy od tyłu. Jest projekt za 2 miliony który ma sprawdzić jak można wykorzystać ryby małocenne. To ja im za darmo podpowiem zmielić i zrobić „gołki„ jak to u mnie starzy mięsiarze nazywali.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
To ja im za 20k odpowiem, że małe ryby małocenne można sprzedawać np. do ogrodów zoologicznych, a jednocześnie wprowadzić całkowitą ochronę większych ryb "dużocennych". Przy okazji zmniejszymy eutrofizajcę zbiornika, o którą tak trzęsą portkami... i siatami panowie z IRŚ.

Pomogłem? Na kogo wystawić rachunek?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 369
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Można je też tresować i urządzać defilady w Dniu Rybaka.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.