MEDIA i MULTIMEDIA > Filmy w sieci

Gorek TV

<< < (17/17)

carl23:
I jeszcze tylko w kwestii podporządkowania życia-Przecież nikt jej nie zmuszał, mogła pójść na swoje, mogła pójść na etat, a mogła pomóc w jego biznesie-i tak wybrała. Co wg mnie wcale   na złe jej nie wyszło, bo któż by się teraz zastanawiał nad "Basią", których w PL kilka milionów (kobiet). Patrzę przez swój pryzmat prawie 20 letniego związku, 15 letniego małżeństwa i żony uczestniczącej w moim biznesie-no łatwo wcale i czasami iskrzy, znacznie inaczej aniżeli 20 lat temu :P

Daavid:
Urodziłem się w domu w którym rodzice prowadzili interes rodzinny i w pewnym momencie wszyscy byliśmy w to zaangażowani. Owszem, są plusy, z czego największy to moim zdaniem pełne zaangażowanie, lojalność i gotowość do pracy praktycznie przez 24h wszystkich zaangażowanie. Minusy? Owszem. Największy to przenoszenie problemów z pracy do domu i tych z domu do pracy. Trzeba dużej świadomosci i wytrwałości, żeby te sprawy odczielić. W życiu nie chciałbym powielać tych wzorów postępowań i tak samo pracować z moja rodziną. To tak na marginesie, raczej nawet nie w nawiązaniu do filmiku, bo kompetnie nie znam sprawy i nie jestem upoważniony do komentowania.

Cobi92:
Nowy film Kacpra, na początku jest jeszcze krótki komentarz do ostatnich wydarzeń . Jest też nowa operatorka ;)

//www.youtube.com/watch?v=35GBwTDA2l8

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej