SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje i prezentacje

Firma Jaxon

<< < (102/102)

Fisherman:
Nie dziwcie mi się pierwszy raz korzystałem z łódki. Jak będę następnym razem to przeoram w takim razie i zobaczę. W razie w wiosła są.

mjmaciek:

--- Cytat: Fisherman w 25.08.2021, 13:53 ---Nie dziwcie mi się pierwszy raz korzystałem z łódki. Jak będę następnym razem to przeoram w takim razie i zobaczę. W razie w wiosła są.

--- Koniec cytatu ---
:thumbup:

Bombay:

--- Cytat: tomasz 38 w 21.07.2021, 05:40 ---Gdzieś macałem matcha  i feederki z tej serii green point  ,wygląda to całkiem solidnie ,lekkie dość smukłe blanki ,feederki akcja progres ;)

--- Koniec cytatu ---
To to samo co Genesis moim zdaniem fajne udane wędki za dobre pieniądze

Bombay:

--- Cytat: Fisherman w 25.08.2021, 11:16 ---Pisałem z pytaniem do Jaxona do serwisu i ... dostałem odpowiedź "NIE BĘDĘ SIĘ WYMĄDRZAŁ ". Nie zbyt ładnie i profesjonalnie.
Więc pytanie do was:

Czy jest sposób określenia czasu pracy, silnika na poniższym akumulatorze ?
Silnik Jaxon xt 55 podłączonym do akumulatora TPCG12-100 12V 100Ah
Chodzi mi np o zaplanowanie długości trasy na jeziorze.

Np na 2/5 poziomie prędkości akumulator wytrzyma np tyle a tyle (dystans), na takiej samej zasadzie co szacunkowe spalanie w aucie na 100km.
[/quote
Producent samochodu zna opory toczenia, ciężar (a w zasadzie masę) oraz opór powietrza. Skąd producent ma wiedzieć czy będziesz płynął łodzią 2.5m czy 4.5m w Wiśle czy spokojnym kanale gdzieś na Warmii.
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej