SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje i prezentacje

Firma Jaxon

<< < (2/102) > >>

river:
Z wędek mam np. Feedera chyba Atlantis to już ładnych lat parę cw do 80g w komplecie mam dwie szczytówki jedną nawet w tubie :)  , waliłem dużymi koszykami i daje radę do dziś jestem z niego zadowolony

Za niedługo być może kupię tyczkę 9,5 Silver Shadow ( dawny Inspiral) jeszcze się zastanawiam
Wszystko kwestia do czego to ma być i ile tego będę używał zawsze takie mam kryteria przy kupnie
Siatki na ryby od 3m w górę ludzie też chwalili, oglądałem torbę na sprzęt z serii Pro Match na pewno prędzej bym ją  kupił niż Mavera Carryall , kosze też w tej cenie są całkiem ok także nie wszystko co Jaxon jest be .

Ostap:
Z jaxona mam tylko wedke z serii xt pro 3,9 tele do 30g bardzo ladnie wykonana pod wieksze ryby. Kupilem z mega promocji i lowilem troche lecz ona bardziej jest wydaje mi sie do trzymania jej na podporce bo swoje wazy. Miala byc mocna i taka jest. Lowie nia karpie do 4kg w moim stawie i zero spinek. Wiecej z tej firmy nie mam. Koledzy nie polecaja kolowrotkow tej firmy

DarekJ71:
Z Jaxona to miałem tylko akcesoria. Portfel na przypony wytrzymał 2 miesiące inne drobnostki jak stopery w miarę ok. Co do grubszego sprzętu to zniechęciły mnie złe opinię o tej firmie. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Przeglądałem nowy katalog i dziwi mnie wprowadzenie nowej trzeciej taniej serii z kompozytu. Myślę, że pieniądze i wysiłek jaki firma włożyła na ,, zapchanie katalogu nowościami" powinna włożyć w dopracowanie już istniejących ku satysfakcji przyszłych użytkowników.Ale to jest tylko moje zdanie i nie oczekuję, że się z nim zgodzicie. 

zbyszek73:
ja mam 3 wędki z serii  Black Arrow i jakoś nie pękły
a zresztą nie lubię gadać o sprzęcie ;)
wolę łowić

FilipJann:
Za Jaxona mam 1 teleskop - Jaxon Cantara 3.60, bardzo fajna wedka :) Jeden spinning - Jaxon Perseus Ultra Spin 2.7m, 5-23g - Lekka i wytrzymala. I 1 bat, 4 metrowy "najtanszy" kupiony za ok 20zl, ale sluzy mi juz od 4lat! I naprawde dobrze sie sprawuje, pod malymi jak i wiekszymi rybami (karpie i karasie do 40cm, i lin 42cm :P ) Osobiscie jestem zadowolony z wedek od tego producenta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej