TECHNIKI WĘDKARSKIE > Spławik

Spławiki slider Mochkov vs Cralusso

(1/7) > >>

flowgrid:
Cześć

Pojawiły się ostatnio slidery Mochkov. Może ktoś z Was użytkuje spławiki slidery Mochkov i ma porównane do Cralusso? Które ze sliderów będą lepsze w użytkowaniu, mają lepszą trwałość i jakość (nie rozlecą się po sezonie użytkowania) Cralusso czy Mochkov?

Pozdrawiam

selektor:
Mochkov to firma tania i dobra (coś jak polskie tanie wino, które jest dobre dlatego, że jest...dobre i tanie ;)). Dużo osób korzysta z ich spławików łowiąc na odległościówkę. Są słabsze i lepsze modele, tak jak w każdej z firm produkujących spławiki. Sam używam zarówno Mochkova, jak i Cralusso. Jednak używam wyłącznie wagglerów od tych firm, więc trudno mi powiedzieć coś na temat sliderów.   

maksz100:
W Cralusso zdarzają się wadliwe egzemplarze, tam plastik odleciał tu odprysk, itp, ale ogólnie polecam.
Z Mochkovami nie miałem kontaktu. 

Pooglądaj slidery Pana Dariusz Ciechańskiego, istny majstersztyk  :bravo:

michalryby:
Jak korzystałem i korzystam z waglerów mochkova i ogólne oceniam je dobrze. Napewno lepsze od gut-mixa według mnie. Mają matowy lakier który w przeciwieństwie do gut-mixa nie pęka. Nie przyrównam ich do teoretycznie topowych (droższych spławików) gdyż jak narazie szkoda mi forsy żeby płacić 50zl za spławik, ale na tą chwilę mochkov wystarcza dla mojego amatorskiego łowienia. Wady jakie spostrzegłem  w mmochkovie to odkręcająca się śruba  oraz wypadająca antena-
ale  w moim przypadku wynikało  to ze zbyt słabego dociśnięcia jej. Sam zbieram się do zakupu kilku sliderów, prawdopodobnie będą to slidery firmy mochkov oraz Dino.

Poniżej fota porównująca zużycie spławików mochkova oraz gut-mix przy takiej samej ilości godzin w wodzie. Dodam że gut-mix został przeze mnie polakierowany ponownie po 3 wypadach

michalryby:
Może zdjęcia tego tak nie oddają, ale gut-mix jest znacznie mocniej zużyty niż mochkov

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej