NAD WODĄ > Łowiska

Gdzie w okolicach Warszawy na leszcza i płoć z gruntu?

(1/2) > >>

marat18pias:
Witam niedawno przeprowadziłem się do Warszawy i żeby nie zaniedbywać  swojego hobby chciałbym trochę powędkować. Proszę o podpowiedzi gdzie jest możliwość zasiadki na leszcza, płoć i inne rybki łowiąc z gruntu lub feedera.

fabikks:
W Wiśle jest sporo leszczy ;) Ostatnio znajomy złowił kilka sztuk po ok. 40 cm w centrum Warszawy :) Drugim miejscem jest jezioro Powsinkowskie w którym jest niestety sporo sumików karłowatych. Na szczęście nie biorą tak chętnie. Wielkim minusem tego jeziorka jest to, że jest dużo wędkarzy i czasem ciężko o miejscówkę.

Jurek z Warszawy:

--- Cytat: marat18pias w 07.05.2015, 18:54 ---Witam niedawno przeprowadziłem się do warszawy i żeby nie zaniedbywać  swojego hobby chciałbym trochę powędkować. Proszę o podpowiedzi gdzie jest możliwość zasiadki na leszcza, płoć i inne rybki łowiąc z gruntu lub feedera.

--- Koniec cytatu ---


Kolego na jakiej dzielnicy mieszkasz to w miare mozliwośći podpowiem gdzie będziesz miał najbliżej.

fabikks:
Jurek ma rację!! Warszawa nie należy do małych miast ,więc napisz gdzie dokładnie mieszkasz a na pewno uzyskasz od kogoś odpowiedź ;)

Czarek:

--- Cytat: marat18pias w 07.05.2015, 18:54 ---Witam niedawno przeprowadziłem się do warszawy i żeby nie zaniedbywać  swojego hobby chciałbym trochę powędkować. Proszę o podpowiedzi gdzie jest możliwość zasiadki na leszcza, płoć i inne rybki łowiąc z gruntu lub feedera.

--- Koniec cytatu ---
Kolego jak piszesz nazwę miasta z małej litery, to kto Ci odpowie ? :-)
Poczytaj wątek Mazovia Fishing Team.
... I zapraszamy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej