SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje i prezentacje

Recenzja pokrowca Lorpio Extreme 160 usztywniany

<< < (2/20) > >>

tomahawk:
dzięki za super robotę :bravo:
Dałes mi do myslenia, bo miałem swojego faworyta w postaci Traper Adventure II..., a teraz trzeba się zastanowic od nowa.... ;)

hobby:

--- Cytat: marek118 w 07.02.2019, 10:37 ---Komora na wędziska posiada 2 przegrody piankowe które bardzo solidnie oddzielają od siebie wędki  i kołowrotki.
Środkowa przegroda posiada wszytą wyżej kieszeń na dolnik wędki dzięki czemu kij jest zamontowany wyżej i kołowrotki "mijają się" - ma to bardzo praktyczne znaczenie bo dzięki temu pokrowiec zachowuje  małą szerokość.

--- Koniec cytatu ---
Marek, czy próbowałeś ustawiać wędki z kołowrotkami na jednej wysokości,(bez mijanki), czy wówczas pokrowiec się zapnie?

marek118:

--- Cytat: hobby w 07.02.2019, 11:25 ---
--- Cytat: marek118 w 07.02.2019, 10:37 ---Komora na wędziska posiada 2 przegrody piankowe które bardzo solidnie oddzielają od siebie wędki  i kołowrotki.
Środkowa przegroda posiada wszytą wyżej kieszeń na dolnik wędki dzięki czemu kij jest zamontowany wyżej i kołowrotki "mijają się" - ma to bardzo praktyczne znaczenie bo dzięki temu pokrowiec zachowuje  małą szerokość.

--- Koniec cytatu ---
Marek, czy próbowałeś ustawiać wędki z kołowrotkami na jednej wysokości,(bez mijanki), czy wówczas pokrowiec się zapnie?

--- Koniec cytatu ---

Tak to wygląda- nie zapnie się- to są jednak duże kołowrotki.

zbyszek321:
Dobra robota :thumbup:. Już liczę kasę :)

hobby:
Dzięki Marek, o to mi chodziło, czyli trzeba planować wędki o rożnych długościach lub dolinkach, aby faktycznie kołowrotki się mijały.
Za recke leci :thumbup: :beer:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej