SPRZĘT i AKCESORIA > Recenzje i prezentacje

Daiwa X Ninja Method Feeder 330 cm; c.w. 80 g

(1/12) > >>

michal89:
Chciałbym krótko przedstawić swój ostatni zakup tj wędka Daiwa X Ninja Method Feeder 330cm cw. do 80g.
Z założenia wędka ma obsłużyć wody stojące na dystansie ok. 40m.
Wędka o długości 330cm w 3 składach. Długość transportowa to 116cm. Wędka wyposażona w 14 przelotek – 1szt na pierwszym składzie, 3 szt. na drugim składzie, 4 szt. na trzecim składzie oraz 6 szt. na szczytówce.
Poniżej parę zdjęć wędki(robione na szybko ;))











Wielkość przelotek podaję od największej
1. 15mm
2. 11mm
3. 9mm
4. 7mm
5. 5mm
6. 4mm
7. 4mm
8. 3mm
- Szczytówki 3mm(pierwsza)-2mm(ostatnia)

Według producenta waga wędki to 235g, waga pokazuje niecałe 220g.



Do wędki dostajemy 3 szczytówki - Twarda(czerwona)- Średnia(zółta) - Miękka(zielona).
Szczytówka twarda(czerwona) i średnia(zółta) zostały wykonane z włókna węglowego, natomiast szczytówka miękka(zielona) wykonana jest z włókna szklanego. Poniżej zdjęcie porównawcze ugięcia.



Wrażenia z użytkowania:

Jak na razie udało mi się tylko raz wybrać nad wodę z tą wędką.  W moim odczuciu dobrze pasuje do tej wędki kołowrotek w rozmiarze 4000.
Podajnik Drennan Large 35g bez problemu latał na odległość 36m(odmierzone). Myślę że do 45m spokojnie da radę rzucić ;)
Z racji swojej parabolicznej akcji nawet mniejsze rybki sprawiają frajdę z holowania :fishonhook:
Poniżej zdjęcie ugięcia pod leszczem ok. 1 kg :narybki:


Azymut:
Fajna prezentacja :)

Zrobisz test butelkowy? Bo z ostatniego zdjęcia wygląda jakby pracowała tylko szczytówka przy tym leszczu...

Leci :beer: :thumbup:

Norbas:
Fajna prezentacja :beer:
Mnie też interesuje test butelkowy bo były opinie, że to kijek lejący..a na fotce widzę coś innego.

michal89:

--- Cytat: Azymut w 08.09.2019, 15:04 ---Fajna prezentacja :)

Zrobisz test butelkowy? Bo z ostatniego zdjęcia wygląda jakby pracowała tylko szczytówka przy tym leszczu...

Leci :beer: :thumbup:

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: Norbas w 08.09.2019, 15:16 ---Fajna prezentacja :beer:
Mnie też interesuje test butelkowy bo były opinie, że to kijek lejący..a na fotce widzę coś innego.


--- Koniec cytatu ---

Myślę że w ciągu najbliższych kilku dni uda mi się coś w tym kierunku zrobić ;)

tomasz 38:
Za reckę leci :thumbup:,dobr,a robota :beer:, kijek fajny akcja raczej progres według mnie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej