ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Inne organizacje wędkarskie

Feeder Team Rzeszów

(1/16) > >>

Mateusz Goch:
Witam Koledzy,

Widziałem wątek i czytałem Wasze opinie :) Cieszę się, że na takim forum jak to pojawiła się wzmianka o FTR. To dla mnie i dla reszty kolegów z teamu bardzo dużo znaczy.
Prawda jest taka, że nasz kanał pojawił się w konkretnym celu i z konkretnym założeniem.
Godzinami zatracaliśmy się oglądając filmy M.R.K i Haldorado. Na kolejne filmy czekaliśmy jak uczeń na wakacje :)
Od kilku sezonów ja, Tomek i Bartek należymy do jednego koła wędkarskiego Sazan 7 Rzeszów. Tu poznaliśmy Łukasza, który zaprosił nas na wspólne wędkowanie. No i tak właśnie powstał pierwszy film... później kolejne. Do tej pory utrzymujemy dobre relacje, ale w filmach już nie bierzemy udziału.
Stworzyliśmy swój kanał, który chcemy rozwijać w stronę wędkarstwa, a nie "wesołych wypadów z wodą w tle".





--- Cytat: Hanger w 24.03.2015, 13:40 ---Znaczy się chcieli mieć FAME ... :P

--- Koniec cytatu ---

FAME... fame można zdobyć robiąc film z takimi wędkarzami jak Luk, Martin czy Dome Gabor... o angielskich geniuszach nawet nie wspomnę ;)


--- Cytat: Hanger w 24.03.2015, 13:09 ---A nie uważacie Panowie, że ludzie na tym poziomie wędkarskim i umysłowym powinni się trochę wstydzić wspólnych występów z Luciem? Mylę się?

--- Koniec cytatu ---

Kiedyś filmy Łukasza wyglądały trochę inaczej. Nie wstydzimy się tego, że wystąpiliśmy w kilku z nich. W żadnym wypadku tego nie żałujemy!
Zobaczyliśmy piękny kontrast między tym jak jest i tym jak chcemy, żeby to wyglądało.


--- Cytat: Luk w 24.03.2015, 13:24 ---Nie ukrywajmy, że stali się dzięki temu też rozpoznawalni. Obydwie strony na tym zyskały, nie mówię o umiejętnościach tutaj :D

--- Koniec cytatu ---

To, że ktoś pamięta nas z tych filmów to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy w 99% kojarzeni z Feeder Team Rzeszów.


Dodatkowym źródłem energii jest dla nas fakt, że dostajemy dobry feedback nawet od osób, które nie wędkują.
Feeder Team Rzeszów to nie tylko kolejny kanał na YT. W trakcie przygotowania jest obecnie statut stowarzyszenia, które pozwoli nam na stworzenie szkółki wędkarskiej. Chcemy współpracować z uczniami rzeszowskich szkół podstawowych. Są też dzieciaki niepełnosprawne, które nie pójdą z kolegami grać w piłkę na Orlik. Myślę, że większość z nas ma znajomych, którzy kiedyś łowili i nie przekazali bakcyla swoim zstępnym ;) Szkoda, żeby talenty się marnowały!
W Polsce mamy bardzo dobrych spinningistów, muszkarzy i łowców wielkich karpi. Gdzieś w tym technologicznym zawrocie głowy zapodział się klasyczny feeder.

Woda nie jest naszą własnością. Wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci i wnuków

Wiemy co chcemy pokazać i czego musimy nauczyć młode pokolenie.
Ludzie latami szukają dobrego wędkarskiego kompana. My ich wychowamy dla następnych pokoleń :)

 

Marcin:
Nalezy Wam się szacunek już za samą chęć stworzenia czegoś takiego. Fajnie gdybyś założył temat na forum w którym opisywałbyś progress, bo cel jest szczytny a droga do jego osiągnięcia cholernie ciekawa.
Życzę Wam powodzenia z całych sił! :thumbup: Mam nadzieję, że doczekam się kiedyś czegoś takiego w moich stronach :beg:

elvis77:
Liczymy na aktywny udział na forum.
Osobiście jestem pod dużym wrażeniem. Szczególnie cieszy społeczny i edukacyjny charakter waszej działalności.
Powodzenia

Adeptus:
Super inicjatywa. :bravo:

Również zachęcam do prowadzenia waszego tematu na forum.

Luk:

--- Cytat: Mateusz Goch w 24.03.2015, 17:06 ---To, że ktoś pamięta nas z tych filmów to dla nas wielkie zaskoczenie. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy w 99% kojarzeni z Feeder Team Rzeszów.


Dodatkowym źródłem energii jest dla nas fakt, że dostajemy dobry feedback nawet od osób, które nie wędkują.
Feeder Team Rzeszów to nie tylko kolejny kanał na YT. W trakcie przygotowania jest obecnie statut stowarzyszenia, które pozwoli nam na stworzenie szkółki wędkarskiej. Chcemy współpracować z uczniami rzeszowskich szkół podstawowych. Są też dzieciaki niepełnosprawne, które nie pójdą z kolegami grać w piłkę na Orlik. Myślę, że większość z nas ma znajomych, którzy kiedyś łowili i nie przekazali bakcyla swoim zstępnym ;) Szkoda, żeby talenty się marnowały!
W Polsce mamy bardzo dobrych spinningistów, muszkarzy i łowców wielkich karpi. Gdzieś w tym technologicznym zawrocie głowy zapodział się klasyczny feeder.

Woda nie jest naszą własnością. Wypożyczyliśmy ją od naszych dzieci i wnuków

Wiemy co chcemy pokazać i czego musimy nauczyć młode pokolenie.
Ludzie latami szukają dobrego wędkarskiego kompana. My ich wychowamy dla następnych pokoleń :)

--- Koniec cytatu ---


Super inicjatywa, szacunkek! :thumbup:  Mam nadzieję, że FTR się szybko rozwinie. Nie jest łatwo zrobić coś w Polsce, często trzeba iść pod wiatr... Trzymam kciuki i obyście mieli tylko 'z górki'!
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej