SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Wędka do dystansu z dużymi przelotkami na szczytówkach

<< < (2/106) > >>

Rafallub900:
Miałem aquos ultra d 390/120 przelotki ma spore . Przy strzałówce 0,25 oraz 0,3 nie było problemu.  Koszykiem 40 gr matrix horizont przy plecionce 0,10 kołowrotek ninja 6000ss osiągalem odległość powtarzalną 65m . Używałem tej delikatniejszej szczytówki. 

Deftones:
Mam Flagman Grantham 3,90/90g i także mogę polecić do łowienia na dłuższych dystansach. Strzałówka z 0,26  z FG Knot i plecionka 0.10.

Berez:

--- Cytat: Azymut w 21.10.2019, 14:05 ---Sprawdziłem w swoim Preston Super Feeder i mam tradycyjne oczko na przelotce, więc jeśli szukasz czegoś takiego jak pokazał Koniu, to ten model wędki odpada.

--- Koniec cytatu ---

Właśnie jedzie do mnie ta wędka ale 3,60m 😁 już nie mogę się doczekać. Długo szukałem kija do dystansu miał być Squadron Pro Pellet Feeder jednak po wymianie zdań z drapieżcami padło na Prestona 😁. Popatrz właśnie na Flagmany serie Squadron i Castmaster Feeder mają duże przelotki. U Dawida z kanału WJNR w jednym z filmów testuje właśnie Squadron Pro Pellet Feeder.

grzegorz88:
Daiwa Tournament SLR(super long range) przelotki ma dość dużej średnicy...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Azymut:

--- Cytat: Berez w 21.10.2019, 15:44 ---
--- Cytat: Azymut w 21.10.2019, 14:05 ---Sprawdziłem w swoim Preston Super Feeder i mam tradycyjne oczko na przelotce, więc jeśli szukasz czegoś takiego jak pokazał Koniu, to ten model wędki odpada.

--- Koniec cytatu ---

Właśnie jedzie do mnie ta wędka ale 3,60m 😁 już nie mogę się doczekać. Długo szukałem kija do dystansu miał być Squadron Pro Pellet Feeder jednak po wymianie zdań z drapieżcami padło na Prestona 😁. Popatrz właśnie na Flagmany serie Squadron i Castmaster Feeder mają duże przelotki. U Dawida z kanału WJNR w jednym z filmów testuje właśnie Squadron Pro Pellet Feeder.

--- Koniec cytatu ---

Myślę, że będziesz zadowolony z tego Prestona, bo to fajna wedka :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej