NAD WODĄ > Nasze wyniki nad wodą

Blog Moczykij

(1/9) > >>

Moczykij:
Witajcie, od jakiegoś czasu chciałem umieścić tu taki wpis, czytając opowieści innych. Jakiś czas prowadzę swojego amatorskiego bloga, opisuję tam moje wyprawy, sprzęt, itp. Z tego miejsca chciałem Was zaprosić do zapoznania się z nim, może komuś się spodoba, może ktoś wędkuję obok i powędkujemy razem. Pozdrawiam

https://moczykij.blogspot.com

pitry1987:
Faj e relacje i to z niegdyś moich ulubionych zbiorników - Chabielic i Kamienia. Szkoda, że tam już nie mieszkam, bo wtedy jeszcze opłaciłoby się płacić kartę. I wszystkie pod metodę się nadają a dodatkowo no kill częściowo:D
Od kiedy na Kamieniu jest jesiotr?

Mosteque:
Moczykij, zamieszczaj opisy swoich wypraw również u nas na forum. Możesz założyć osobny wątek w dziale Wyniki lub pisać w Wynikach znad wody 2020. :thumbup:

Moczykij:
Jesiotr na zbiornikach jest od ok 2 lat, teraz powoli zaczyna być zauważalny, wcześniej szybko znikał zaraz po zarybieniu >:(, a wpisy będę umieszczał na bieżąco.

pitry1987:

--- Cytat: Moczykij w 03.02.2020, 11:18 ---Jesiotr na zbiornikach jest od ok 2 lat, teraz powoli zaczyna być zauważalny, wcześniej szybko znikał zaraz po zarybieniu >:(, a wpisy będę umieszczał na bieżąco.

--- Koniec cytatu ---

Tylko na no killu czy na kazdym stawie? Jest opcja kupowania dziennych zezwoleń na kamien czy chabielice nie oplacajac karty czyli dla zwiazku bedac niezrzeszonym?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej