SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Wybór wędziska: feeder klasyczny 3,30 m 60-70 g, do 550 zł

<< < (2/5) > >>

tomasz 38:
Flagman sherman pro feeder medium 3,3m  70gr, zerknij sobie kolego na ten patyk ;)

flowgrid:
Podczepię się pod wątek. Może ktoś z Was użytkował feedera Flagman Cast Master 3,3 m 60g? Jakie macie doświadczenia?

Matthis:
Trabucco Inspiron FD Competition Still 330 -75g jeżeli dobrze kojarzę następca serii Trabucco Selektor XS Master Feeder 330 - 75g. Osobiście mam selektora 330 do 75g lekki fajny kijek dość szybki ma fajne ugięcie i nie spadają rybki. Na ostatnim wypadzie miałem na nim karpia 65cm na plecionce w 3 minuty z 40 metrów na brzegu ;D .Myślę że Inspiron FD może być dobrą propozycją i na forum chyba jest jakiś użytkownik. Pozdrawiam.

Martinez:
Mam Flagman-a Mantaray Pro Feeder 3,30m, c.w. do 75gr. Bez cienia wątpliwości polecam.

Tomba:

--- Cytat: Martinez w 24.06.2021, 21:51 ---Mam Flagman-a Mantaray Pro Feeder 3,30m, c.w. do 75gr. Bez cienia wątpliwości polecam.

--- Koniec cytatu ---
Dołączam się do opinii. Szklana szczytówka tylko jako dawca organów (przelotek). Do łowienia zbytnio się nie nadaje. Ale z pozostałymi dwoma, węglowymi, kijek super.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej