INNE > Hyde Park

Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga

(1/242) > >>

Luk:
Oglądaliście ten dramat wczoraj, czyli mecz Holandia - Polska? Jaki wrażenia?  Ja wyłączyłem po bramce Holendrów, bo nie miałem zamiaru się więcej męczyć. O ile w pierwszej połowie jakoś jeszcze to wyglądało, to w drugiej było już fatalnie. Nie potrafiliśmy wyprowadzić piłki ze swojej połowy w normalny sposób, straciliśmy ją po drugim lub trzecim podaniu, wyglądało to fatalnie. Bo sprawiliśmy wrażenie niczym Armenia lub jakaś Albania, a nie drużyna klasyfikowana na 19 miejscu wg rankingu FIFA.

Ogólnie to chyba mamy dowód, że nie ma sensu stawiać na trenerów typu Jerzy Brzęczek, bo on po prostu jest kiepski, i bez warsztatu i doświadczenia (i wiedzy również) nie da się tu wiele zdziałać. Nawałka przy nim jest niczym Guardiola lub Klopp. Mamy kolejny mecz który jest zagrany fatalnie, i na Euro jesteśmy kandydatem do odpadnięcia z grupy. Uważam też, że dobrze, że nie grał Lewandowski, bo obnażyło to tym bardziej braki Polaków, począwszy od ustawienia i sposobu rozgrywania a na wykończeniu kończąc. Holendrzy w drugiej połowie całkowicie kontrolowali grę i nas wręcz ośmieszali, nie wyszliśmy praktycznie z żadną kontrą, a przecież takie ustawienie miało polegać na mocnej obronie i wyprowadzaniu kontrataków.

Shreku82:
Oglądałem i szału, delikatnie mówiąc, nie było 😏 Różnicę klas było widać gołym okiem i niestety wyszło to na boisku. Ogólnie mówiąc to odebraliśmy najniższy wymiar kary 😏

kryszard:
Mi jeszcze bardziej od marnego poziomu sportowego naszej reprezentacji, rzuca się w oczy brak kibiców. Jako aktywny kibic, nie mogę tego znieść. Mecze piłkarskie bez kibiców jak i każde inne widowisko sportowe kompletnie traci sens...

Shreku82:
To swoją drogą. Zupełnie inaczej ogląda się takie widowisko.
W sumie to chyba najbardziej rzucał się w oczy osamotniony Piątek w ataku. Grając w ten sposób ciężko cokolwiek ukłuć 😏

kryszard:
Klasyczny błąd naszych trenerów. Nieudolna gra jednym napastnikiem  :facepalm:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej