NAD WODĄ > Łowiska

Łowisko no kill Wojnowice koło Opalenicy

<< < (4/42) > >>

lm:

--- Cytat: Zssido w 10.11.2020, 16:21 ---Z doświadczenia wiem że są płocie i ładne karasie ale najczęściej trafia się karp i amur

--- Koniec cytatu ---

Cóż to za czasy, kiedy łatwiej złapać karpia i amura niżeli ładnego leszcza;).
30 lat temu kiedy łowiłem jako dzieciak, karp był wręcz mityczny a dziś prawie jak oczywistość;).

Ktoś wybiera się w sobote?
L.M.

Piter_xt:

--- Cytat: lm w 10.11.2020, 17:22 ---
--- Cytat: Zssido w 10.11.2020, 16:21 ---Z doświadczenia wiem że są płocie i ładne karasie ale najczęściej trafia się karp i amur

--- Koniec cytatu ---

Cóż to za czasy, kiedy łatwiej złapać karpia i amura niżeli ładnego leszcza;).
30 lat temu kiedy łowiłem jako dzieciak, karp był wręcz mityczny a dziś prawie jak oczywistość;).

Ktoś wybiera się w sobote?
L.M.

--- Koniec cytatu ---

Musisz znaleźć miejsce gdzie są ładne leszcze i spróbować je złapać to się przekonasz czy łatwiej złapać karpia. W zeszłą sobotę na Wojnowicach zdecydowana większość wędkarzy by się z Tobą nie zgodziła co do tej łatwości... ;)
Jak jutro będą jakoś brały to się wybiorę też w sobotę.
Pozdrawiam
Piotr

lm:

--- Cytat: Piter_xt w 10.11.2020, 17:38 ---
--- Cytat: lm w 10.11.2020, 17:22 ---
--- Cytat: Zssido w 10.11.2020, 16:21 ---Z doświadczenia wiem że są płocie i ładne karasie ale najczęściej trafia się karp i amur

--- Koniec cytatu ---

Cóż to za czasy, kiedy łatwiej złapać karpia i amura niżeli ładnego leszcza;).
30 lat temu kiedy łowiłem jako dzieciak, karp był wręcz mityczny a dziś prawie jak oczywistość;).

Ktoś wybiera się w sobote?
L.M.

--- Koniec cytatu ---

Musisz znaleźć miejsce gdzie są ładne leszcze i spróbować je złapać to się przekonasz czy łatwiej złapać karpia. W zeszłą sobotę na Wojnowicach zdecydowana większość wędkarzy by się z Tobą nie zgodziła co do tej łatwości... ;)
Jak jutro będą jakoś brały to się wybiorę też w sobotę.
Pozdrawiam
Piotr

--- Koniec cytatu ---

Cześć Piotr, napisałem to patrząc przez pryzmat całego sezonu.
W tym roku wróciłem do ryb po 25 latach abstynencji, i przez całe życie nie złapałem tylu karpii co przez 5 ostatnich wyjazdów na kilka różnych komercji ;) (the method robi swoje).

Kilka razy znalazłem się w sytuacji z myślami oby tylko nie karp:))).
Oczywiście mam na myśli osobniki między 1,5-6,0 kg.

Pozdrowienia.

Tomba:
Wojnowice to głównie karpie i amury. Jesiotry już niestety nie. Ale jak miałem pechowy dzień to łowiłem na pellet 8 mm płocie, krąpie i małe leszczyki, nawet niewielki kleń się trafił. Raz sąsiad obok wyciągnął małego linka. Tak, że zdarzają się ale u mnie bardzo rzadko, fakt, że nie nastawiam się na taką rybę.

Zssido:

--- Cytat: lm w 10.11.2020, 17:22 ---
--- Cytat: Zssido w 10.11.2020, 16:21 ---Z doświadczenia wiem że są płocie i ładne karasie ale najczęściej trafia się karp i amur

--- Koniec cytatu ---

Cóż to za czasy, kiedy łatwiej złapać karpia i amura niżeli ładnego leszcza;).
30 lat temu kiedy łowiłem jako dzieciak, karp był wręcz mityczny a dziś prawie jak oczywistość;).

Ktoś wybiera się w sobote?
L.M.

--- Koniec cytatu ---

Ja miałem być jutro ale jednak wybór padł na PZW poszukać jeszzze jakiejś ploci. A w sobotę na 99% będę na wojnowicach

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej