MEDIA i MULTIMEDIA > Aplikacje

Google Earth

(1/3) > >>

ledi12:
Nie wiedziałem, gdzie dać taki temat, więc dałem tutaj gdyż to swojego rodzaju "sprzęt" :D
Bardzo fajna sprawa do sprawdzania odległości na łowisku dzięki funkcji odmierzana. Szczególnie pomocne na łowiskach, gdzie trzeba rzucać daleko. Daję bardzo dużą orientacje jak daleko trzeba rzucać, gdy chcemy łapać np. ze środka stawu. Używacie ? :)

fishunter1990:
Miałem styczność kilka razy, ale na co dzień używam Geoportalu i już się do niego przyzwyczaiłem.

frank_lucas:
Do odmierzania odległości jak najbardziej, ale ja zazwyczaj używam do szukania nowych miejscówek do łowienia. Z roku na rok rozdzielczość zdjęć na mapach google jest coraz lepsza. Są one dosyć aktualne (max 2 lata wstecz), także sprawdzają się do namierzania nowych łowisk. Nie wszystko idzie dojrzeć z poziomu ziemi.

klamson95:
Ja używam, ale do szukania potencjalnych miejscówek na dzikiej rzece.

Tomek M.:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=19784.msg532023#msg532023
Tu wyjaśniłem, dlaczego zaufałem dzisiaj geoportalowi w mierzeniu odległości. Zastosowałem też Google, ale uważam, że geoportal jest bardziej poręczny w użyciu. Łatwiej mi zaznaczyć punkt po prostu. W ogóle fajne narzędzia zapodaliście panowie w tym wątku  i w wątku o łowieniu dystansowym. Dziękuję i daję po zasłużonym :thumbup:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej