SPRZĘT i AKCESORIA > Rękodzieło

Jakiś patent na przechowywanie dużej ilości przynęt na łowisku

(1/6) > >>

pr00:
Macie jakieś paten na przechowywanie i transportowanie dużej ilości przynęt na łowisko ? Zebrało mi się tego całkiem spoko (całkiem spora skrzynka), a targanie tego na łowisko na 3 godziny nie ma sensu. Myślałem nad jakimiś mikro pojemnikami (nie wiem jakimi) albo torebkami strunowkami z kilkoma z każdego rodzaju.

Kowerdak:
Ja to mam takie małe kubeczki po lodach z pokrywkami i małe słoiki. Chyba, że nie rozumiem pytania i mówię kompletnie o czym innym

pr00:

--- Cytat: Kowerdak w 10.04.2021, 20:00 ---Ja to mam takie małe kubeczki po lodach z pokrywkami i małe słoiki. Chyba, że nie rozumiem pytania i mówię kompletnie o czym innym

--- Koniec cytatu ---

O to chodzi. Słoiki raczej za ciężkie + jakiś patent na transport tego Majdanu by się przydał. Neseser jakiś czy coś :P

frank_lucas:
Zadaj sobie pytanie czy wszystkie te przynęty są Ci potrzebneza każdym razem. Zawsze używasz wszystkich?
Osobiście jestem zwolennikiem minimalizmu nad wodą i nie ciągam wszystkiego tobołu przynetowego nad wodę. Jeśli chodzi o przynęty typu dumbell/kulka to mam przy sobie 3 pewniaki typu tutti frutti 8mm, spicy sausage 8mm i Orange chocolate. Do tego mini puszka kukurydzy, pudełko debdrobeny i pinki. 6 przynęt z czego i tak użyje pewnie tylko połowy. Jak koniecznie chcesz jednak brać że sobą wszystkie swoje przynęty to w drapieżniku mają takie fajne plastikowe słoiczki z zakrętką. Kilka rozmiarów do wyboru. Do tego dobierz sobie jakiś organizer bait bag i po sprawie. Schludnie i zajmuje mało miejsca.

Drapichrust:
Polecane tutaj na forum pojemniki akrylowe. Kupiłem, używam i też polecam.

https://allegro.pl/oferta/30-ml-pojemniczek-sloiczek-pojemniczki-zakrecany-5327614408?snapshot=MjAxOS0wMy0yOFQxNjozNDoyMS42OTVaO2J1eWVyOzE2ZDRkNWRiNGQxMDQ1NDNhODFkMTM0NDFkNjdkZThjMTEwNjE3OGQ4YjhiY2Q3OTRkZjllMDJlODg0ZGQwMjY%3D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej