SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Zakup jednego uniwersalnego bata

<< < (2/6) > >>

lm:
Koledzy,

Przekonaliście mnie, ze zadałem durne pytanie. To tak jakby komuś doradzać w wyborze pomiędzy A45 AMG, RS3, i M3 -> każde jest świetne subiektywnie, i trzeba pojeździć by zrozumieć czego się potrzebuje ;-).

Wracając do wędek, na 99% zamówię Mikado Tournamenta.
Czy w Mikado można zakupić oryginalne topy do łowienia z i bez amortyzatora czy jest to doróbka w wędkarskim?

Pozdrawiam.

Kozi:
Do bata topów nie dokupisz. Szczytówke możesz kupić pusta pod gumę ale nie wiem czy da radę zamieniać szczytówki.

lm:

--- Cytat: Kozi w 18.06.2021, 11:52 ---Do bata topów nie dokupisz. Szczytówke możesz kupić pusta pod gumę ale nie wiem czy da radę zamieniać szczytówki.

--- Koniec cytatu ---

Wyobrażałem to sobię tak, że normalnie łowię klasycznie batem bez amortyzatora, ale jak w łowisko wpłyną karpiki to zmieniam szczytówkę na wersje z amo i łowię dalej.
Da się tak?

L.M.

Kozi:
Zależy jaką szczytówkę kupisz, jeśli zrobisz wklejke to raczej już nie podmienisz na taką z amortyzatorem. Ale mogę się mylić bo batem to się dawno temu bawiłem 🙂.

lm:

--- Cytat: Kozi w 18.06.2021, 12:04 ---Zależy jaką szczytówkę kupisz, jeśli zrobisz wklejke to raczej już nie podmienisz na taką z amortyzatorem. Ale mogę się mylić bo batem to się dawno temu bawiłem 🙂.

--- Koniec cytatu ---

Co jak co, zielony w batach jestem, ale tutaj mam pełne przekonanie że elastyczne podejście do wędkowania to must have, czyli możliwość łowienia pełną(z amo) i pustą szczytówką zamiennie. Koledzy czy to będzie możliwe czy MIK TOU? (zwłaszcza że nierzadko łowię na komercji).

L.M.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej