PRZYNĘTY i ZANĘTY > Przynęty

Ringers Pink Washout - dziwny kolor

(1/9) > >>

wes73:
Panowie,
Zakupiłem u drapieżców przynętę która w zeszłym i tym sezonie dała mi sporo ryb.
Strasznie sie zdziwiłem że zakupione waftersy mają kolor budyniu a nie są różowe.
Draieżcy odpisali że cała partia jest taka. Czy możecie potwierdzić że ringers w tym sezonie zmienił kolor tej przynęty?
Odczuwam pewien niepokój.

Mosteque:
Wygląda mi to na inną ilość barwnika w mieszance. I nic więcej.

wes73:

--- Cytat: Mosteque w 19.06.2021, 09:16 ---Wygląda mi to na inną ilość barwnika w mieszance. I nic więcej.

--- Koniec cytatu ---
Rozumiem że jak będziesz kupował telewizor 55 cali a dostaniesz 50 cali to argumentacja że im się w fabryce inaczej przycięło w pełni cię  zadowoli. :)
 

Mosteque:

--- Cytat: wes73 w 19.06.2021, 09:22 ---
--- Cytat: Mosteque w 19.06.2021, 09:16 ---Wygląda mi to na inną ilość barwnika w mieszance. I nic więcej.

--- Koniec cytatu ---
Rozumiem że jak będziesz kupował telewizor 55 cali a dostaniesz 50 cali to argumentacja że im się w fabryce inaczej przycięło w pełni cię  zadowoli. :)

--- Koniec cytatu ---
Nie zadowoli mnie. Stwierdziłem tylko fakt ;)

Natomiast co do 50 cali... Bardziej odpowiednie byłoby porównanie, gdybyś kupił 6 mm, a dostał 8 ;)

Różnica w kolorze między poszczególnymi partiami to chyba dość częsta przypadłość kolorowych kulek.

elwood:

--- Cytat: Mosteque w 19.06.2021, 09:25 ---Różnica w kolorze między poszczególnymi partiami to chyba dość częsta przypadłość kolorowych kulek.

--- Koniec cytatu ---

Np głośna sprawa "mikropelletu skretting" ;) Zmienił kolor.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej