NAD WODĄ > Nasze wyniki nad wodą

Rekord Polski - leszcz

(1/9) > >>

zwykly_michal:
Nie widziałem jeszcze tematu o nowym rekordzie. Gratulacje dla Rafała Rajma za złowienie leszcza 7.52kg :bravo:

https://www.sport.pl/inne/7,64998,27489800,co-za-leszcz-nowy-rekord-polski-cos-z-ta-ryba-jest-nie-tak.html

Komisja rekordów przyznała taką nagrodę, że aż wstyd o tym pisać. Cytuję; "Komisja Rekordowych Połowów "Wiadomości Wędkarskich" właśnie przyznała dodatkowe nagrody: kołowrotek Ultris Aqua 810FD i żyłkę Steelon Method Feeder 0,20/150 m."

Kołowrotek spinningowy z dolnej półki i żyłkę do feedera :facepalm:

Shreku82:
Piękny lechol Gratulacje dla rekordzisty

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

pr00:
Mega ryba, nie spodziewałem się takiego w Jeziorsku. Mega trudna woda z bardzo dziwna polityką i bardzo dużym potencjałem niestety marynowanym.

Zbigniew Studnik:
Piękna ryba. Gratulacje dla łowcy. Praktycznie od początku mojej wędkarskiej przygody na takiego poluję.
W komentarzach na fb tradycyjnie "to nie rekord - łowią większe" , "mój szwagier zwłowił większego" "na dzierznie to takie i większe łowi się jak płotki " + cała masa zdjęć 60 paro cm rybek wkładanych w obiektyw :D :D . Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

mjmaciek:

--- Cytat: Zbigniew Studnik w 25.08.2021, 05:39 ---Piękna ryba. Gratulacje dla łowcy. Praktycznie od początku mojej wędkarskiej przygody na takiego poluję.
W komentarzach na fb tradycyjnie "to nie rekord - łowią większe" , "mój szwagier zwłowił większego" "na dzierznie to takie i większe łowi się jak płotki " + cała masa zdjęć 60 paro cm rybek wkładanych w obiektyw :D :D . Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

--- Koniec cytatu ---

Gratz dla łowcy - piękna ryba :bravo:

Zbyszku faktem jest że magiczne 65 plus ciężko przebić... nie wiem ale po rozmowach z moimi kumplami z wody której lubisz . Być może jest tak że te naprawde duże żrą zupełnie co innego niż te duże do tego parkują w toni w pasą się fitoplanktonie - jak zupa jest gęsta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej