NAD WODĄ > Łowiska

Łowisko komercyjne Łabędź koło Sochaczewa

<< < (2/2)

Norbas:
Nie wrzucajmy do jednego wora. Moje córki na łowisku bywają bardzo rzadko, ale jak już się zdarzy że je zabieram to jest grany kocyk i zajmują się grami planszowymi, rysują lub oglądają/grają na telefonach i maja słuchawki.
Sam doświadczyłem kilka razy rozwrzeszczanej rodzinki i w takich sytuacjach też mnie krew zalewa.
Jednak cały czas rozchodzi się za co na niektórych łowiskach kasują kasę nawet za dziecko. Dla mnie to czyste nabijanie mamony. Nie lubię tego i unikam takich komercyjnych przybytków.
W regulaminie można ująć że powinno się nie przeszkadzać innym wędkującym. Przeszkadzanie następuje? Należy opuścić łowisko.
Ale niedługo będą kasować za pierdnięcie na terenie prywatnym....a że innym będzie śmierdziało i przeszkadzało, nie ważne. Ważne że kolejna mamona wpadła. To jest smutne.

Rafal_Rafal:
Cześć wszystkim.
Odświeżę temat.
Czy ma ktoś jakieś informację o tym łowisku? Czy ktoś może je opisać?
Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Jurek z Warszawy:
Ładna woda coś ok.8ha. Otwarte będzie od maja i koszt wędkowania to 50zl. Nie ma nocek

KotKoi:
Jeśli mogę coś o wątku. Nie koniecznie o samym łowisku.
Każda komercja ma swój regulamin wewnętrzny-prawo, i wchodząc na teren jesteśmy zobowiązani do jego respektowania.
Czy dany delikwent będzie płakał jak przekroczył dozwoloną prędkość świadomie i go drapnęli. Normalny gość który przegiął przepisy przyjmie to na klatę, przyzna się do błędu.
Różni ludzie pojawiają się na łowiskach specjalnych , komercyjnych.
Prócz widoków na komercję przyciąga świeża rybka , wędzona . Czyli spacerowicz wchodzi na obiekt spaceruje, zamawia obiad i czuje się klientem podobnie jak wędkujący, to tez prawda! Wystarczy pomyślunek, odrobinę chęci i kultura.
Niestety taka prawda. Wszystko zależy od człowieka.Jeden uszanuje, ponieważ pomyśli , że hałasując przeszkadza.
Odsetek ludzi myślących , spacerujących i myślący w ten sposób jest znikomy.
Więcęj dystansu.
Pozdrawiam. 
 

Rafal_Rafal:
Dziękuję koledzy, ale może ktoś opisze dokładniej to łowisko? Rybostan, głębokość, ukształtowanie dna, dystans na którym się łowi itp. Nie chodzi mi o przynęty czy zanęty jakie tam stosujecie bo każdy ma swoje typy i mieszanki ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej