NAD WODĄ > Łowiska

Łowisko przy autostradzie wolności A2

(1/2) > >>

Norbas:
Kiedyś czytałem o łowisku / żwirowni przy autostradzie wolności A2 w okolicy chyba Bolimowa ale pewności nie mam.
Nie pamiętam też czy wystarczyła tam karta wędkarska czy trzeba było mieć opłaty PZW i jaki to okręg ewentualnie.
Może ktoś się orientuję i podrzuci info w powyższych kwestiach jak i ewentualnie czy warto tam jechać na rybki o ile dalej istnieje?
Pozdrawiam.

Mosteque:
W Bolimowie jest zalew, w którym kiepsko z rybami, bo wszystko zeżarli. Natomiast trochę dalej w stronę Łodzi i po drugiej stronie jest jakaś żwirownia spora z taśmociągiem. Widać ją z trasy. Wie ktoś coś o tym?

pitry1987:

--- Cytat: Mosteque w 13.09.2021, 06:52 ---W Bolimowie jest zalew, w którym kiepsko z rybami, bo wszystko zeżarli. Natomiast trochę dalej w stronę Łodzi i po drugiej stronie jest jakaś żwirownia spora z taśmociągiem. Widać ją z trasy. Wie ktoś coś o tym?

--- Koniec cytatu ---

Jadąc nad morze też ją widziałem i wydaje się ciekawa na 1. rzut oka. jakby jeszcze ryby tam były i nie dzikie głębokości to bajka :)

Mosteque:
Doprecyzujmy. Pod trasą jest ten zalew Bolimowski, miejscowość Joachimów-Mogiły. O to Ci, Norbas, chodziło?

Na górze mamy tę żwirownię, o której pisałem, a powyżej jeszcze coś. Czy ktoś coś wie o tych wodach?

katmay:
Żwirownia działa. Nie można łowić. Aczkolwiek lokalny kolega po znajomości tam łowi. Są mega szczupaki (widziałem zdjęcia) i inne ryby pewnie też, skoro drapieżnik taki duży.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej