SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Latarka czołowa - odświeżenie tematu

(1/11) > >>

kubik4000:
Witam ponieważ w ostatnim czasie zaczeło mnie drażnić wymienianie baterii w latarce czołowej która jest warta 20 zł  i jest prądo żerna chciałem się dowiedzieć czego wy używacie lub co polecacie na aku najlepiej ładowane usb bezpośrednio do latarki.
Chcę żęby aku był w samej latarce z przodu i jeden pasek do okoła głowy. Nie chcę żęby aku był z tyłu i żeby nie było paska tego co leci przez środek głowy od czoła do tyłu.


Czy ktoś posiada takie latareczki VAYOX VA0025 czy z gónej półki RidgeMonkey - Headtorch VRH150
A może coś innego co sie sprawdzi na wyprawie wędkarskiej.

Mario8:
Od kilku lat mam Petzla , złego słowa nie powiem ;D
https://allegro.pl/oferta/profesjonalna-latarka-czolowa-petzl-tikka-czarna-10696457455?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_narzedzia_pla_ss&ev_adgr=Narzedzia&ev_campaign_id=14474247596&gclid=EAIaIQobChMIr7SaxJ6S8wIVBwOLCh37jAyvEAQYAyABEgKJt_D_BwE

Trzy tryby białego , na rybach głównie najsłabszy
Dwa tryby czerwonego , dla mnie bardzo przydatny

Baterie od nowości ,tj 2-3 lata , nie pamiętam dokładnie :P
Można dokupić aku

Kozi:
Petzl 🙂.

Mosteque:
A coś takiego, co można ustawić na dany tryb świecenia i potem jednym przyciskiem włączać i wyłączać? Wkurza mnie okrutnie, gdy muszę swoją naciskać kilka razy, by do odpowiedniego trybu świecenia dojść, a potem kilka razy nacisnąć, by ją wyłączyć.

Mario8:
Petzl ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej