SPRZĘT i AKCESORIA > Targi wędkarskie

Rybomania 2022

(1/8) > >>

cthulhu:
Już za miesiąc 11-13.02 w Poznaniu Rybomania 2022
https://rybomania.com.pl/pl
Ktoś się wybiera? Ktoś był kiedyś? Warto jechać?

Kozi:
Nikt tak naprawdę nie wie czy w ogóle te targi się odbędą...Nie ma żadnych konkretnych informacji. A jeśli dojdą one do skutku to sądzę, że będą to najsłabsze targi względem ilości wystawców i asortymentu od początku rybomanii Poznań 🙄.

Enzo:
A czy warto ? Jesli były by jak kilka lat wstecz z duża iloscią nowosci to tak warto, jesli oczekujesz jakiś mega wyprzedaży znanych firm wedkarskich to szkoda Twojego czasu.
Niestety ale muszę Ciebie zmartwic bo raczej Targi sie nie odbędą :(

cthulhu:
Hmm. Bilety już można nabywać. Póki co tylko osoby zaszczepione, aczkolwiek dzisiaj miała być dostępna pula dla wszystkich.
Do tej pory byłem trzy razy na Śląsku, ale nie byłem w pełni usatysfakcjonowany bo 80% to były kulki i inny asortyment dla karpiarzy. Zawsze chciałem pojechać do Poznania. Pójść na stoisko Salmo, Rapali, Daiwy, Drennana, Prestona itp.
Trochę mnie zasmuciłes z info, że wystawcy będą okrojeni.

Kozi:
To cię też zasmuce, mało jest firm które się wystawiają ze swoimi produktami w 90% są to sklepy. Te które podałeś będziesz mógł obejrzeć pod warunkiem, że jakis wystawiający się sklep będzie je posiadał. Każde targi są podobne, każdy chce zarobić, rybomania Poznań jest najwieksza i taka to różnica względem mniejszych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej