SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Daiwa N'Zon 5000 CP czy MAP Carptek 4000 FS?

(1/4) > >>

kolunio21:
Siemka.
Delikatnie się przymierzam do kręcioła, na oku mam dwa w/w daiwa n zon  i mapa carptek acs. Cena w miarę podobna, w mapie dodatkowa szpula i podwójna korba.
Kołowrotek będzie współpracował z kijem daiwa n zon s 11ft 50g, a zestaw będzie używany na komercyjne karpie do 7/8kg.
Który wybrać ? Jaka wasza opinia ?
Z góry dzięki 👍

Lewapiks:

--- Cytat: kolunio21 w 25.01.2022, 12:22 ---Siemka.
Delikatnie się przymierzam do kręcioła, na oku mam dwa w/w daiwa n zon  i mapa carptek acs. Cena w miarę podobna, w mapie dodatkowa szpula i podwójna korba.
Kołowrotek będzie współpracował z kijem daiwa n zon s 11ft 50g, a zestaw będzie używany na komercyjne karpie do 7/8kg.
Który wybrać ? Jaka wasza opinia ?
Z góry dzięki 👍

--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie Carptek.  Chociażby z uwagi na dodatkową szpulę w zestawie, niższą cenę i  mocny mechanizm. Poza tym na polskim rynku jest już ich tysiące i jakoś nie słychać żeby stwarzały jakiś problem (czego nie można powiedzieć o Daiwach, a to komuś szura, a to piszczy, a to stuka) W Mapie czasami się wypina clip acs przy rzucie, trzeba go poprawiać raz na jakiś czas. A Daiwy moim zdaniem przereklamowane, pozbyłem się wszystkich.

Mario8:
Mam tego Mapa i złego słowa nie mogę powiedzieć .
Aż z ciekawości znalazłem pudełko z paragonem , służy mi od 2017 roku .
Do tej pory nic w nim nie grzebałem , śmiało mogę polecić ;)

Shreku82:
Ja mam Rafał 2 te Carpteki i od 2 lat służą mi bez żadnych problemów. W tym budżecie to bardzo fajne młynki

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

kolunio21:
Wszystko wskazuje żeby wybrać mapa 🙂 ciekawe czy na przestrzeni kilku lat zrobili jakieś zmiany co do jakości mechanizmu itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej