NAD WODĄ > Łowiska

Dzierżno Duże (Rzeczyce) 615 ha C&R

<< < (3/57) > >>

Jędrula:
Zazdroszczę tej wody , mieszkam niedaleko , jednak odrobinę za daleko :(

katmay:

--- Cytat: matchless w 29.09.2015, 08:09 ---Dobrze, niech robią C&R. Może jak przyniesie to wymierne efekty w postacji ryb i dobrych połowów, to ludzie przekonają się do tego, że warto czasem zadbać o wodę.

--- Koniec cytatu ---
Trochę się boję, że efektów będą się spodziewać już po roku i zacznie się presja na zarząd. Choć z drugiej strony jestem pełen nadziei.

Luk:
Ja mam ponownie opłacić składki w PZW, mogę chyba zrobić to wszędzie - więc chętnie przyłączę się do koła nr 29 Dzierżno Duże :D

jean72:
Wszystko super, pomysł extra, wykonanie także ale jest jedno ale, przeczytałem Wniosek który został skierowany do Zarządu Okręgu i niestety jeden pkt. mi i moim znajomym karpiarzom nie pasował, dotyczył on organizacji na tej wodzie mnóstwa zawodów karpiowych które miały przynosić dla okręgu zyski min 20 tys zł. Jak to wnioskodawca napisał niech ta woda zostanie POLSKIM RAINBOW Fajnie tylko kogo stać zapłacić 2000 zł za możliwość łowienia ?! >:O
Kupiliście sobie okręg tym zawodami, macie wodę, organizujecie pierwsze zawody już 15.08 na 60 drużyn gdzie wpisowe wynosi 1200 zł, później będą następne i następne, dlatego uważamy że to nie w porządku dla normalnych wędkarzy, którzy jak wcześniej chcieliby by w ciszy i spokoju mieć możliwość połowienia a przecież pieniądze potrzebne dla ochrony środowiska miały być pozyskiwane przez Stowarzyszenie, które zostało do tych celów utworzone.
W mojej ocenie ktoś sprytnie manipuluję aby mieć z tego wszystkiego korzyści, następnym krokiem pewnie będzie łowisko licencyjne- obym się mylił
Niestety póki co nie przepisujemy się do Waszego Koła, poczekamy jeśli polityka zarządu się zmieni na pewno to uczynimy- Pozdrawiamy

ŁukaszR:
Lucjanie to wspaniała wiadomość :thumbup:
Miesiąc temu gdy przenosiłem swoją kartotekę do koła 29 i opłacałem składkę, nagle pojawił się za mną pewien gość. Powiedział, że mieszka daleko i raczej nie będzie łowił na Dzierżnie Dużym, ale bardzo chciał być członkiem tego koła, bo słyszał o całej akcji i mocno ją popierał. Okazało się, że jest administratorem dużego forum spiningowego. Być może jest i na tym forum, więc go gorąco pozdrawiam.
To się nazywa wzorowa postawa!

Chyba nie wszyscy o tym wiedzą, że utrzymanie statusu No Kill na tej wodzie przez kolejne lata będzie tylko możliwe przy odpowiedniej liczbie członków  nowego koła.
Dlatego apeluję do wszystkich chętnych, którzy nie opłacili jeszcze karty na ten rok, aby poprostu przenieśli się do tego koła. Oczywiście opłacenie karty w tym kole upoważnia Was do poławiania w każdej innej wodzie naszego okręgu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej