ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Strefa miłośników SiG

Śląskie spotkanie SiG 2023

(1/41) > >>

Shreku82:
Pany i Panewki, a może by tak się spotkać przy zimnym złotym gazowanym i pogadać o wszystkim i o niczym? Co Wy na to?

Co do terminu, to wstępnie zaproponowałbym połączenie spotkania z targami wędkarskimi, które mają się odbyć w Gliwicach w dniach 18/19.02.2023

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

Cobi92:

--- Cytat: Shreku82 w 25.11.2022, 13:46 ---Pany i Panewki, a może by tak się spotkać przy zimnym złotym gazowanym i pogadać o wszystkim i o niczym? Co Wy na to?

Co do terminu, to wstępnie zaproponowałbym połączenie spotkania z targami wędkarskimi, które mają się odbyć w Gliwicach w dniach 18/19.02.2023

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---


Nie kuś Diable, nie kuś... Jeśli tylko znajdę kogoś chętnego z okolicy kto by chciał jechać ze mną to wchodzę w to jak ukleja w bułkę tartą :P

e-MarioBros:
jest szansa, ;)
szczególnie piątek wieczorem, sobota - mniejsza szansa, niedziela u mnie brak szans

Mosteque:

--- Cytat: Cobi92 w 25.11.2022, 14:32 ---
--- Cytat: Shreku82 w 25.11.2022, 13:46 ---Pany i Panewki, a może by tak się spotkać przy zimnym złotym gazowanym i pogadać o wszystkim i o niczym? Co Wy na to?

Co do terminu, to wstępnie zaproponowałbym połączenie spotkania z targami wędkarskimi, które mają się odbyć w Gliwicach w dniach 18/19.02.2023

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---


Nie kuś Diable, nie kuś... Jeśli tylko znajdę kogoś chętnego z okolicy kto by chciał jechać ze mną to wchodzę w to jak ukleja w bułkę tartą :P

--- Koniec cytatu ---
Ja chętnie.  Podjedziesz po mnie??

KotKoi:

--- Cytat: Cobi92 w 25.11.2022, 14:32 ---
--- Cytat: Shreku82 w 25.11.2022, 13:46 ---Pany i Panewki, a może by tak się spotkać przy zimnym złotym gazowanym i pogadać o wszystkim i o niczym? Co Wy na to?

Co do terminu, to wstępnie zaproponowałbym połączenie spotkania z targami wędkarskimi, które mają się odbyć w Gliwicach w dniach 18/19.02.2023

Wysłane z mojego Lenovo TB-J607Z przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---


Nie kuś Diable, nie kuś... Jeśli tylko znajdę kogoś chętnego z okolicy kto by chciał jechać ze mną to wchodzę w to jak ukleja w bułkę tartą :P

--- Koniec cytatu ---


Witam Pany!!!!
Na mnie możecie liczyć na tą chwilę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej