PRZYNĘTY i ZANĘTY > Przynęty

Sonubaits Pellet O - Cheesy Garlic / 8 mm

(1/6) > >>

gregorio:
Kupiłem i testuje. Jeśli chodzi o skuteczność na razie bez rewelacji , ale śmierdzi okrutnie :). Natomiast chciałbym podpowiedzieć. Pellet jest przewiercony, ale jeżeli używamy push stopy Drennana to ciężko przechodzą przez otwór pelletu. Wciskając igłę z pushstopem pellet pęka na połowę. Proponuje i doradzam aby przed zakładaniem rozwiercać otwór pelletu (najlepiej wiertełkiem o 0,5 mm większym).

jaco:
nie miałem tych  czosnkowych pelletów ,ale odniosę się do tego co napisałeś o pękaniu.Zakupiłem pikantną kiełbasę i pojawił się problem z przepychaniem Push stopów  ,tak jak piszesz trzeba przewiercać, bo inaczej pękają.Miałem wcześniej dwa pudełka i nie było tego problemu otwory były idealne.Z jakością też jest coś nie tak ,pellety są bardzo kruche ,i szybciej miękną rozpadają się w wodzie ,na szczęście zapach i skuteczność pozostała .

mjmaciek:

--- Cytat: gregorio w 03.11.2015, 21:15 ---Kupiłem i testuje. Jeśli chodzi o skuteczność na razie bez rewelacji , ale śmierdzi okrutnie :). Natomiast chciałbym podpowiedzieć. Pellet jest przewiercony, ale jeżeli używamy push stopy Drennana to ciężko przechodzą przez otwór pelletu. Wciskając igłę z pushstopem pellet pęka na połowę. Proponuje i doradzam aby przed zakładaniem rozwiercać otwór pelletu (najlepiej wiertełkiem o 0,5 mm większym).

--- Koniec cytatu ---

mam to samo moim zdaniem niewyszedł im ten pellet jest sporo połówek w paczce i niesamowicie pęka
push stop z drenana na  żyłce 0,22 sprawia problem dopiero rozwiercenie wiertełkiem 1,7 sprawe załatwia

Maciek:
Też go testuję od jakiś dwóch miesięcy i bez wyników. Wskazania na ten pellet są ,ale do brań nie dochodzi :(. Co do dziórek, to w tym (Cheesy Garlic) nie mam problemu z przewlekaniem push stopów Drennana, ale za to w Blood Worm są już za ciasne i trzeba rozwiercać . Obydwu używam 8mm.

Tench_fan:
Ja również testowałem ochotkę 8 mm i mogę to potwierdzić.
Rozwiercam wiertełkiem Drennana.
W przypadku 12 mm pushstop przechodzi bez problemu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej