ORGANIZACJE WĘDKARSKIE > Strefa miłośników SiG

Wspomóżmy portal

(1/93) > >>

Mosteque:
Witajcie.

W najnowszym numerze SiG pojawił się (w końcu :)) nr konta, na który można przesłać kasę dla chłopaków. Na stronie głównej portalu jest tylko PayPal, którego ja i wiele innych osób nie mamy.

Uważam, że KAŻDY, kto regularnie korzysta z forum, powinien jakąś drobną kwotę przelać. Niedawno zmieniliśmy serwer, co wiąże się z ogromnymi kosztami. Chłopaki poświęcają swój czas, pieniądze, dzielą się wiedzą... generalnie na świecie nie ma nic za darmo i ja po prostu czuję się w obowiązku wesprzeć ich finansowo.

Mam nadzieję, że nie jestem w tym odosobniony.

Nr konta 98 1240 2340 1111 0010 6332 3022

Pozdrawiam
Michał

Czarek:
Plan świetny - dobrze byłoby znać potrzebę. Czyli kwotę jaką trzeba co roku na serwer i adresy wydać.

Mosteque:
Ja ze swojej strony dodam, że właśnie założyłem polecenie przelewu stałego na 10 zł miesięcznie. Nie wierzę, by kogoś z nas nie było stać na wydanie 10 zł miesięcznie na utrzymanie forum i portalu, na których spędzamy często wiele godzin dziennie.


--- Cytat: Czarek w 24.11.2015, 09:46 ---Plan świetny - dobrze byłoby znać potrzebę. Czyli kwotę jaką trzeba co roku na serwer i adresy wydać.

--- Koniec cytatu ---
Jeśli powstanie jakaś nadwyżka, może pójść np. na dopłatę do zlotu. Ale tę decyzję pozostawmy już administratorom.

Jędrula:
Słuszna uwaga Michale ale nie potrafię tego numeru konta tam znaleźć . Wkleicie to tutaj ?

Mosteque:

--- Cytat: Jędrula w 24.11.2015, 09:49 ---Słuszna uwaga Michale ale nie potrafię tego numeru konta tam znaleźć . Wkleicie to tutaj ?

--- Koniec cytatu ---
Już wstawiłem w pierwszym poście.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej