TECHNIKI WĘDKARSKIE > Metody na drapieżniki

Przypony na drapieżnika z Drennan Green Pike Wire

(1/7) > >>

Matysekmm:
Witam,

Chciałem zapytać, czy może ktoś z kolegów miał do czynienia z taka linką do przyponów Drennan Green Pike Wire?
Piszą że się oplata a następnie opala zapalniczką , czy jest to prawda? Czy lepiej zastosować tuleje? Przyponów z tej serii jest sporo i nie wiem który wybrać. Czy niezbędne są specjalne szczypce?

Zielony w tym temacie jestem zupełnie a zainteresowałem się nimi z racji chęci spróbowania sił na martwą rybkę i złowienia pierwszego mętnookiego w życiu.

Poooooooooooooooooooooomocy :D

maniek:
Ja mam taką linkę.Co mogę powiedzieć,  pierwsze słyszę o opalaniu zapalniczką ??? przeciez to metalowa linka. Stosuje tulejki ,a następnie zagniatam kombinerkami,mam specjalne do tulejek,ale zwykłymi tez można.trzeba uważać zeby za mocno nie zgnieść,bo może łatwo pęknąć w strefie zgniotu.Fajna sprawa,bo można samemu sobie robić różne długości

Matysekmm:
Podziękował Maniuś, znaczy kupić szypce do tego przeznaczone? Ta która jest w temacie ponoć jest w jakiejś otulinie i to się ponoć topi. Być może to bzdura dlatego dopytuję.

bohdan321:
Jeśli jest to linka tego typu http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,goraca-klejonka-na-szczupaka-nad-zapalniczka-robiona,39355 to myślę że tak można.

maniek:
Kurcze może te nowsze takie są,ja mam swoja którys sezon więc dokładnie nie wiem.zaraz obczaje co i jak ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej