NAD WODĄ > Łowiska

Zbiornik Sieniawa

(1/1)

Druid:
Zapowiada mi się wyjazd późną wiosną i latem nad Sieniawę. Niestety kompletnie nic nie wiem o tej wodzie. Mam prośbę do kolegów z podkarpacia o wszelkie informacje . Także od wszystkich którzy mieli okazję tam bywać i łowić. Także info na temat zezwoleń na tą wodę - gdzie kupić

Link do mapy :
https://www.google.pl/maps/@49.5520045,21.9290703,13z?hl=pl

Interesuje mnie północna część zbiornika na brzegu zachodnim, tam gdzie jest napis ,,domek do wynajęcia" , mam mieć niedaleko kwaterę
Z góry dziękuję za pomoc

AdamTym:
Witam kolego.
To zbiornik zaraz koło mnie. Kiedyś jeździłem dużo na ten zbiornik. Teraz jest kiepsko.
3 lata temu na zbiorniku była przyducha. Część ryb wyginęło, później były odłowy na tym zbiorniku.
Nie mówię, że ryby nie ma... ale jest ciężko. Zostało trochę drapieżnika. Zbiornik ten charakteryzują bardzo wysokie skaliste brzegi. Trzeba na prawdę dobrze go znać by połowić. Zbiornik jest głęboki. Niektóre miejsca sięgają do 20-30 m.
Gdzie można wykupić zezwolenie? Najbardziej pewne miejsce to Krosno ul. Jasna 26. Jeśli by Ci się nie udało tam wykupić z racji późnej godziny lub etc. to jeśli chcesz wyślę ci numer mojego telefonu na PW i w razie problemów załatwię Ci wszystkie zezwolenia. TYM SIĘ NIE MARTW :)
Pytanie tylko czy nie lepiej podjechać powędkować na Zalew Soliński. Z Beska jest już rzut beretem.

Jeśli masz jakieś pytania pisz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej