NAD WODĄ > Łowiska

Wasze ulubione łowiska karpiowe

(1/2) > >>

ŁukaszN:
Jest Styczeń; za oknem śnieg, lecz może pochwalicie się waszymi ulubionymi łowiskami karpiowymi :) W Polsce jest sporo zbiorników mało znanych, na które warto było by się wybrać w nadchodzącym sezonie, lecz nie zawsze o nich wiemy. Opiszcie jak duże okazy można na nich złapać i jak na nie trafić :)

kuter:
Pytanie czy interesują Cię łowiska z całej Polski czy z konkretnego województwa ? Ja jestem z łódzkiego, bardzo ciężko tutaj o łowisko typowo karpiowe ale coś się znajdzie :-)

Kafarszczak:
Jeśli komercje to w moim województwie Zachodniopomorskim polecam Jarosławki nie daleko Maszewa :). najwieksze sztuki około 30kg karpie ! :)

ŁukaszN:
:) O Jarosławkach słyszałem, lecz to trochę km ode mnie :( Coś bliżej Świętokrzyskiego :)
Polecam "Przystanek Stawy" super łowisko z dużą ilością ryb, lecz niestety nie ma tam większych okazów zbliżonych do 20 kg. Dlatego chciałbym się od was dowiedzieć gdzie warto się udać na rybki 15+ :)

Nathaniel:

--- Cytat: ŁukaszN w 24.01.2016, 21:50 ---:) O Jarosławkach słyszałem, lecz to trochę km ode mnie :( Coś bliżej Świętokrzyskiego :)
Polecam "Przystanek Stawy" super łowisko z dużą ilością ryb, lecz niestety nie ma tam większych okazów zbliżonych do 20 kg. Dlatego chciałbym się od was dowiedzieć gdzie warto się udać na rybki 15+ :)

--- Koniec cytatu ---
Oleśnikowa Dolina :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej