SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Rynek - nowości sprzętowe

<< < (4/748) > >>

Luk:
Ja póki co cieszę się z faktu, że mam sokoli wzrok. Zobaczymy jak długo... ;)

Jakoś w nocy feeder do mnie nie przemawia - wolę przerzucić się na alarmy. Ale faktycznie miałem problem z braniami leszczy - bo skubanie nie ciagnęły mocno. Alerm pikał raz i cisza....  Specjalnie dla tej ryby warto by pomyślec o takim patencie.

Łowicie w nocy feederami ustawionymi szczytówkami przy wodzie???

umi:
Czasami łowie ale używam tablicy sensasa ,wystarczy lekko oświetić to aż razi ta biała strona 
http://www.matchpro.pl/Sklep/2767_2514_produkty/11182_sygnalizatory-bran/Produkt/54247_tarcza-do-fedeera-cible-feeder-sensas-22695.aspx

Qarg:
CO DO SWIECACYCH SZCZYTÓWEK SAMEMU MOZNA ZROBIC:) na allegro jest świecacy proszek ( dodaje sie do farby ) i juz. swieci niby do 10h po dobrym naswietleniu.
ps. Jutro przemalowuje swoje szczytówki:)

http://allegro.pl/spx2-swiecacy-proszek-5g-rozne-kolory-promocja-i4908542790.html
ja kupiłem zółty

s7:
Mały szczegół zanim pomalujesz! Sprawdziłeś czy farba jest elastyczna, jeżeli pomalujesz szczytówkę farbą (twardą) to na pewno popęka i jeszcze sprawa czułości takiej pomalowanej szczytówki  ???

Qarg:
 dzieki za rade, powalcze zobaczymy co wyjdzie. Fajne jest to ze proszek moge dodac do farby która mi odpowiada i napewno juz wiem ze musi to byc farba lub lakier bezbarwny zeby sie to ładnie "ładowało"
pierwszą szt. pomaluje inaczej :) same omotki od przelotek  ( 2  pierwsze+szczytowa )
jak ogarne wrzuce foty :)

a co do tablicy Druid tablica moze i fajna tylko biale swiatło w niej to jak dla mnie nieporozumienie. bo tablice masz  "zajeta " przez wszelkiej masci stwory latajace :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej