SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Shakespeare wędziska serii Agility i Superteam

(1/3) > >>

piotr82:
Witam, jak w temacie czy warto zainteresować wędziskami tej firmy modelami droższymi, mam na myśli dwa modele typu match http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/shakespeare-superteam-coarse-g2-a4-p1440-k13564.html
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/shakespeare-agility-match-g2-a4-p1440-k11988.html
Po obejrzeniu filmu Lucjana z rzecznej sesji z feederem mam mieszane uczucia co do wytrzymałości przelotek ponoć główna przypadłość feederów...

koks:
mam troche tych shakespearow.
z agility mam travel match 13ft. z superteam mam 3 wedziska combo.
Luk ich nie lubi ale ja z wlasnego ograniczonego ich uzywania nie moge zlego slowa o nich powiedziec. Zanim je kupilem czytalem sporo na angielskich forach i je generalnie ludzie chwala. Niby superteam jest wyzszym modelem niz mach 3 ale z tego co ludzie pisza to niewiadomo czy to nie to samo. 
Cos nie tak musi byc u shakespeare jezeli przestali produkowac mach 3xt i zastapili je agility (chyba). Cos wietrze jakies problemy albo z fabrykami w chinach albo z plynnoscia finansowa. Mach 3xt byly ich najbardziej popularnymi wedziskami wiec czemu je przestali robic???? Pojecia nie mam.

Modus:
Seria Superteam jest dopracowana pod względem akcji/pracy, a waga i wykończenie też są przyzwoite. Ewentualny mankament: krótszy niż zwykle korkowy dolnik, co dla użytkownika o długim przedramieniu może być niezbyt wygodne, a dodatkowo raczej nie wpyływa korzystnie na wyważenie dłuższego modelu. Filmik z modelem 13' w akcji:

//www.youtube.com/watch?v=Kba3QXjWuPk

Koks mówi o starszej serii matchówek combo pod nazwą "Superteam LXL" - to inny "Superteam" niż produkowany obecnie i omawiany tutaj.

koks:
zgadza sie - mowilem o superteam lxl.

p^k:
Z Shakespeare mam najtanszego feedera z modelu Sigma. Szyczytowki jak i ogolne wykonanie OK. Drazni troche czesciowy uchwyt z pianki EVA ale za ta cene ciezko wymagac wiecej. Ze szczytowkami nic sie nie dzieje. Mozliwe,ze to jakis przypadkowy defekt?
Wyzszych modeli Shakespeare nie znam ale ta matchowka SuperTeam 15FT fajnie spisywalaby sie przy wypuszczance :)
//www.youtube.com/watch?v=53LjucTVRjw
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej