SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Akcesoria do Monster Feeder Chair

(1/2) > >>

Ryba1987:
Witam
Mistrzowie powiedzcie mi, czy to cudo będę mógł do podnóżka z monster feedera zamontować na przednich nogach (podnóżka)?

Arunio:
WQg. Mnie pozioma przejściówka będzie potrzebna jeśli w uchwycie nie ma regulacji kąta ,a raczej nie ma!

Ryba1987:
Ariunio "WQg" ??? to pasuje czy nie? :D Bo fajnie byłoby mieć taki balkonik żeby oprzeć sobie kijka podczas nabijania koszyczka :)
Pan Czatmistrz na stronie gozdawy mi napisał że będzie pasowało.. ale w międzyczasie przeglądałem neta w poszukiwaniu informacji na ten temat.. natknąłem się na stronę RAVEN FISHING iiiii.. uwaga, cena u gozdawy 258,66 a w RF - 204,96
link dla niedowiarków :P
http://www.raven-fishing.pl/pl/product/splawik_i_grunt/2747_akcesoria_do_siedzisk_wedkarskich/preston/pro_pole_support/preoffbox81/
No i chyba wszystkie akcesria w ravenie wezme chyba że jeszcze coś tańszego wynajdę :P

Arunio:
Poziomy uchwyt jak do siatki będzie potrzebny! Bo otwór w tym balkoniku masz w poziomie

Luk:
Pamiętaj, że są dwa typy oparcia dla tyczki. Jedno krótsze drugie dłuższe, dla tych co mają dłuższe nogi... ;)

Nie kupowałbym tego patentu na Twoim miejscu. Do nabijania koszyka lepiej oprzeć sobie wędkę o ramię - ja tak robię, nawet jak mam rozłożony pole support. Jest bowiem  trochę zbyt blisko. Jeżeli złowisz rybę, to podbierak wkładasz między kolana, odczepiasz ją - do siatki, do wody, cokolwiek - wędka więc by przeszkadzała. Dlatego ja ją kładę normalnie na podpórki z boku.

Możesz wykorzystać te fundusze lepiej na podnóżek... ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej